7 dni

( 4.50 )

Opinie (1)

Apteka

Apteka, do której nie bardzo lubiłam chodzić. A to z jednego powodu: ceny. W Sieradzu jest wiele aptek gdzie można znaleźć taniej te same leki. Niestety ostatnio sytuacja zmusiła mnie do zakupu leku właśnie w tej aptece i przyznam, że gdyby nie cena apteka ta byłaby dla mnie idealna. Nigdy nie ma tam długiej kolejki; na środku apteki stoją preparaty i kosmetyki poustawiane tak, że sama mogę je pooglądać; miejsce czyste, przejrzyste a personel kompetentny. Ostatnim razem udało mi się zaoszczędzić trochę przy zakupie rabatem na kartę stałego klienta - to też trochę poprawiło ogólną ocenę tej apteki. Do kolejnych wizyt zachęca też dobra lokalizacja - w Galerii Sieradzkiej jest zawsze duży ruch. Podsumowując: praktycznie jedna, zauważalna wada tej apteki to dość wysokie ceny w porównaniu np. z oddalonymi o 100 metrów Kwiatami Polskimi.

Odwiedzałeś ostatnio 7 dni?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Cefarm

(4.00 )

Apteka Magiczna

(3.77 )

Apteka Blisko Ciebie

(1.63 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem