Agatka

( 2.00 )

Opinie (2)

Niedawno otworzono sklep z artykułami dziecięcymi i muszę

Niedawno otworzono sklep z artykułami dziecięcymi i muszę przyznać, że właściciele naprawdę zadbali o jego reklamę. Ogłoszenia o otwarciu sklepu znalazłam w internecie, gazecie lokalnej, poczekalni u ginekologa.. Sklep jest naprawdę duży i dobrze wyposażony. Po wejściu do niego spotkała mnie aż przeszkadzająca cisza. Dwóch ekspedietów: młoda kobieta i starszy mężczyzna nie spuszczali mnie z oczu mimo, że byłam jedynym klientem. Pewnie dlatego było to tak peszące, czułam się jak złodziej. Mężczyzna zapytał, czego szukam, ale nie wydał mi się sympatyczny, dlatego odpowiedziałam, że chcę się tylko rozejrzeć. Chodziłam po sklepie i gdy zainteresował mnie jakiś produkt – brałam go do ręki, by móc go dokładniej obejrzeć. Po każdej takiej czynności, mężczyzna po moim odejściu od przedmiotu, podchodził do niego i poprawiał jego ułożenie. Było to bardzo krępujące, ale i zastanawiające, dlaczego tak pedantycznie to robi? W końcu ujrzałam poduszkę, którą szukałam od dłuższego czasu w innych sklepach, jednak w takim rozmiarze nie mogłam znaleźć. "O! Jest poduszka, którą szukałam!"- wymknęło mi się radosnym głosem. Sprzedawca spojrzał na mnie i z niecierpliwością odpowiedział: "No, proszę pani, nic nadzwyczajnego: poduszka". Poczułam się dziwnie i wyszłam ze sklepu.

Odwiedzałeś ostatnio Agatka?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

5.10.15

(3.61 )

Bartek

(3.90 )

Coccodrillo

(4.14 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem