Artis

( 5.00 )

Opinie (1)

Wygrałam konkurs w radiu i otrzymałam bon na zakupy do

Wygrałam konkurs w radiu i otrzymałam bon na zakupy do Salonu jubilerskiego. Salon bardzo łatwo znalazłam bo znajduje przy rynku w Żorach. Sklep jest dobrze oznaczony. Podekscytowana weszłam do sklepu, w którym od razu przywitały mnie dwie przemiłe Panie. W sklepie gabloty były ułożone tematycznie tzn: gablota z porcelaną Rosenthala, z zegarkami,z diamentami, z perłami. Muszę powiedzieć, że są w nim naprawdę ekskluzywne towary. Kobiety czują się tu jak w raju. Chociaż mężczyźni też znajdą coś dla siebie. W sklepie każdy może znaleźć biżuterię dla siebie w odpowiedniej cenie.Panie umieją dobrać biżuterię do ceny i naszego stylu.Aby wybrać odpowiedni prezent dla siebie, Pani zapytała mnie jaki typ biżuterii wolę i pokazała mi cierpliwie wiele ciekawych produktów.Wybrałam sobie kolczyki moich marzeń. Starannie wykonane i z pasją. Jestem zadowolona z zakupów w tym Salonie Jubilerskim.Jeżeli ktoś chciałby, obradować kogoś bliskiego powinien odwiedzić ten salon i zrobić w nim zakupy.

Odwiedzałeś ostatnio Artis?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Apart

(1.84 )

Swarovski

(5.00 )

W. Kruk

(2.26 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem