PKO BP

( 3.50 )

Historia banku PKO BP rozpoczęła się w 1919 roku, a w powołaniu go do życia brały udział takie osobistości jak Józef Piłsudski i Ignacy Paderewski. Od samego początku misją Banku było nie tylko zapewnienie Polakom usług bankowych, ale przede wszystkim zorganizowanie systemu oszczędnościowego w Polsce. Dzisiaj PKO Bank Polski, wraz ze swoimi spółkami, oferuje klientom indywidualnym i przedsiębiorstwom pełen zakres usług finansowych, począwszy od bankowych, przez maklerskie i leasingowe, aż po ubezpieczeniowe. Odpowiada na zróżnicowane potrzeby wszystkich grup klientów. Sztandarowy produkt Banku – aplikacja IKO – został uznany za najlepszą bankowość mobilną na świecie. To dzięki Bankowi PKO BP możemy korzystać także z systemu BLIK, który istotnie zwiększył popularność płatności bezgotówkowych.

Opinie (2637)

Bardzo miła obsługa ...

Bardzo miła obsługa pełen profesjonalizm, doradztwo i możliwość umówienia się na dowolny termin z załatwieniem sprawy. Doradczynie uśmiechnięte i dowcipne co odstresowuje klienta.

Super!

Miła, kompetentna obsługa. Wyczerpujące odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Brak nachalności w proponowaniu produktów firmy.

Rewelacja!

Wszystko w porządku, firma robi to, co do niej należy

Super!

Rzetelna firma, usługi realizowane zgodnie z umową.

Rewelacja!

Obsługa bezpośrednia, jak i online w pełni profesjonalna i zgodna z założeniami firmy. Pracownicy banku w kontakcie bezpośrednim odznaczają się bardzo miłą aparycją, a ponad to są życzliwi i uprzejmi, a także kompetentni.

Super!

Miła obsługa. Kompetentna osoba

Średnio.

Skostniała instytucja, mało dynamiczna, nastawiona na Klienta. Nie mam poczucia, że idzie z duchem czasu.

Rewelacja!

Z tym Bankiem związana jestem "od zawsze", to najdłuższa relacja bankowa, był dla mnie pierwszym przy wejściu w dorosłość/samodzielność i jest nadal głównym. w zakresie usług tej dziedziny. Miałam tu niejeden kredyt, mam tu konto indywidualne, ma kartę bankową i kredytową i nie zamierzam (póki co) zmieniać tej relacji - to mówi "samo za siebie" ?

Rewelacja!

Pełen profesjonalizm oraz empatia.

Super!

Doceniam rzetelność pracowników banku PKO. Zawsze, gdy potrzebuję porady lub kompleksowej obsługi, mogę liczyć na dobre doradztwo i uczciwość. Jestem Klientką tego banku od 10 lat i szczerze polecam.

Tak sobie.

Plusem bardzo szybka i krótka obsługa, natomiast na minus to, że zabrakło omówienia niektórych elementów związanych z kontem bankowym. Powinna być większa aktywność sprzedażowa.

Super!

świetna, najlepsza aplikacja mobilna!

Rewelacja!

Mam indywidualnego doradcę -opiekuna z którego jestem bardzo zadowolony. Nie jestem bombardowany niechcianymi ofertami, doradca pomaga w wyjaśnianiu warunków promocji produktów, oraz z korzystania z produktów jak karta kredytowa czy rachunek internetowy. Kontakt z infolinią przebiegał również bez problemowo , mogłem szybko załatwić swoje sprawy.

Rewelacja!

Zadawalająca jakość obsługi

Rewelacja!

PKO BP jest najlepszym bankiem z uwagi na świetnie działającą aplikację mobilną. Transakcje wykonuje się bez problemu, nic się nie zawiesza, otwiera się szybko. Polecam gorąco!

Super!

Miła, sympatyczną osoba. Celem wizyty było sprawdzenie zdolności kredytowej. Niestety zdolność najprawdopodobniej była źle wyliczona ponieważ w innych placówkach wyszła ona dużo większa.

Super!

dużo placówek i bankomatów

Rewelacja!

Indywidualne podejście do klienta. Oferta została dopasowana do moich potrzeb i wymagań. Pan nie narzucał innych ofert przygotowanych przez bank.

OK

Satysfakcjonująca jakość. Minus za brak pomocy ze strony pracownika działu hipotecznego, który stwierdził, że za kilka dni odchodzi z pracy więc nie pomoże mi ponieważ i tak nie będzie mógł kontynuować prac związanych z rozwiązaniem mojego problemu.

zarejestrowany-uzytkownik

zarejestrowany-uzytkownik

31.12.2021
PKO BP Inna forma kontaktu

Odwiedzałeś ostatnio PKO BP?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Alior Bank

(3.71 )

Bank Gospodarki Krajowej

(4.61 )

BNP Paribas

(3.54 )

Poradnik jakości obsługi

Z kim wybrać się na urlop? Sprawdź RANKING najlepszych biur podróży!

Po miesiącach cieżkiej pracy i codziennych obowiązków, wszyscy marzymy o urlopie. Chwila odpoczynku i relaksu lub aktywne i ekstremalne przeżycia. Szum nadmorskich fal, albo cudowne krajobrazy górskich miejscowości. A może gwar, ruch i wielkie miasta w stylu Nowego Jorku? Każdy zgodnie z własnymi oczekiwaniami wybiera kierunek podróży. Aby nieco ułatwić wybór oferty Last-Minute, prezentujemy Wam ranking najlepszych (według klientów!) biur podróży!Mamy nadzieję, że pomożemy przyspieszyć proces decyzyjny :)

Sprawdź RANKING najlepszych stacji paliw!

Stację paliw wybieramy nieprzypadkowo. Decdujemy się na tę, która ma najlepszą cenę w stosunku do jakości paliwa, nieduże kolejki lub uprzejmą obsługę. Nie zawsze wybieramy tę po trasie i nie zawsze najtańszą. Wolimy przejechać kilka kilometrów więcej, ale mieć pewność że dobrze wydamy pieniądze. Zwłaszcza teraz, gdy cena paliwa niesamowicie podskoczyła. Jakie stacje wybierają nasi użytkownicy? Klient ze Złotoryi wybiera stację ORLEN przy Legnickiej, chociaż jak sam przyznaje, ceny są tam nie najniższe:"Ceny za paliwo są obecnie bardzo wysokie, jednak obsługa stacji jest całkiem sprawna i miła. Jedzenie na stacji dobre, wybór spory." ~DatiMZ kolei Klient z Leszna poleca LOTOS, ze względu na personel i panującą tam atmosferę:„Wizytę na stacji oceniam pozytywnie ze względu na miłą i sympatyczną obsługę oraz na zaangażowanie personelu w zaspokojenie potrzeb klienta. Podczas wizyty wszystkie standardy obsługi zostały zachowane. Polecam tę stację.” ~ Klient_nDVLNieco gorsze zdanie o odwiedzanej stacji ma Klientka z dolnego śląska. Odwiedza różne stacje pod szyldem Pieprzyk i nie czuje się usatysfakcjonowana:„Kiedyś było OK, ostatnio coś jest nie tak, po tym jak u nich zatankuję, więc przestałam, bo mi szkoda samochodu.” ~DORA_1 Sprawdź nasz ranking stacji paliw, stworzony na podstawie opinii użytkowników portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie zrobić zakupy spożywcze? Przedstawiamy RANKING najlepszych marketów spożywczych!

 Sklep spożywczy to jedno z tych miejsc, które odwiedza każdy z nas. Jedni częściej, drudzy rzadziej. Jedne sklepy wizytujemy z przyjemnością, inne zaś z przymusu: bo najbliżej, bo najszybciej. A które sklepy wybieramy najchętniej? Sprawdź poniżej!Wybór miejsca na zakupy spożywcze wydawałby się wyborem prozaicznym. Zawsze jednak kierujemy się pewnymi wytycznymi, dzięki którym wizyta w sklepie może być przyjemniejsza. Jak wynika z badań Polskiego Programu Jakości Obsługi, przeprowadzonych w kwietniu 2021, klienci przy wyborze sklepu spożywczego najczęściej kierują się dostępnym tam asortymentem oraz obowiązującymi cenami. Najmniej istotne jest zaś pochodzenie tych produktów.A jaki wpływ na wybór miejsca, w którym dokonamy zakupu, ma obsługa? W przypadku sklepów spożywczych – przeciętny. Doceniamy pozytywne doznania i miłą obsługę, z większą przyjemnością dokonujemy zakupów w miejscach, gdzie personel jest uśmiechnięty i sprawnie wykonuje obowiązki, a przy tym często dokonujemy większe zakupy oraz decydujemy się na droższe zamienniki, jednak niski poziom jakości obsługi i niekompetentna obsługa nie spowoduje, że całkowicie zrezygnujemy z zakupów, jeśli podoba nam się asortyment w danym sklepie lub ceny produktów. Z opisów respondentów wynika, że musiałaby spotkać ich niezwykle przykra sytuacja ze strony pracowników sklepu, aby całkowicie zrezygnowali z zakupów w danej placówce. Większość z nich zaś zdecydowałoby się na zakupy w innej placówce, tej samej sieci.Istotne zatem jest utrzymywanie odpowiedniego poziomu obsługi, jeśli chcemy powiększać koszyk zakupowy naszych klientów.Które sklepy oceniane są najlepiej? Sprawdź! Wśród najlepiej ocenianych sklepów znalazł się m.in. LIDL, który po raz 12 otrzymał w tym roku tytuł Gwiazdy Jakości Obsługi. W rankingu znajdziemy także innego laureata Gwiazdy, czyli sieć sklepów Kaufland. Klienci tych sklepów doceniają przede wszystkim szeroki wybór produktów oraz sprawną obsługę. „Sklep jest bardzo duży, ma duży wybór produktów z różnych działów, dzięki czemu można w jednym miejscu zrobić zakupy wielobranżowe. […] Cieszę się, że jest tu 6 kas samoobsługowych, przy których można samodzielnie, bez kolejki, skasować swoje zakupy” ~ klientka_7 z Wrocławia„Codziennie robię tam zakupy. Obsługa bardzo miła. Pieczywo zawsze świeże, warzywa i owoce również. Półki pełne towarów. Zawsze znajdę tam to czego potrzebuję” ~ klient_Bj1 z ToruniaSprawdź ranking najlepszych super- i hipermarketów! Nie zgadzasz się z rankingiem? Oceń sklep!

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem