Wesoła Chata

( 5.00 )

Opinie (1)

Szukałam miejsca na urodziny dla dziecka i jego

Szukałam miejsca na urodziny dla dziecka i jego koleżanek/kolegów grupy dzieci w wieku szkolnym, ostatnie klasy szkoły podstawowej, czyli dla nastolatków 11 -12 letnich. Oferta, na którą trafiłam w internecie z pewnością należy do ciekawych a zarazem niespotykanych. Multikina,fastfoody - to nie ten klimat, który poszukiwaliśmy wspólnie z dzieckiem. Wesoła chata to projekt edukacyjny kierowany nie tylko dla młodszych dzieci, ale oferta, która zaciekawi też te starsze. Miałam sposobność rozmowy telefonicznej z pracownikiem placówki, widać ze zdjęć na stronie, z opisów a przede wszystkim słychać przez telefon pasję i zamiłowanie do takich twórczych działań, kierowanych do dzieci.Warsztaty, spotkania (nie jest to muzeum) - oferta dobierana w zależności od potrzeb, pory roku. Zakładki wykonane starannie, staranne opisy. Podany cennik. Oferta zajęć kierowana do osób indywidualnych, a także szkół, przedszkoli. Warsztatom towarzyszą zajęcia plastyczne.Kwalifikacje pracowników na najwyższym poziomie a sam projekt edukacyjny zupełnie inny, który zazwyczaj spotykamy w placówkach tego typu. Uważam, że wart oceny pozytywnej.Strona internetowa wykonana z pasją, wyczuciem i starannością. Oferta zajęć ciekawa.

Odwiedzałeś ostatnio Wesoła Chata?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Zakład Doskonalenia Zawodowego

(5.00 )

Akademia Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości

(2.75 )

Inkubator Przedsiębiorczości

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem