Afrodyta salon kosmetyczny

( 5.00 )

Opinie (1)

W Afrodycie jest szeroka gama różnych zabiegów

W Afrodycie jest szeroka gama różnych zabiegów kosmetycznych jak i trzy rodzaje solarium. Wiedza i kompetencje personelu jest bardzo zadowalająca.Panie tam pracujące mają wysoką kulturę osobistą,są bardzo miłe co zachęca do ponownych odwiedzin w tym salonie.Ceny są różne, aczkolwiek dość często są tam promocje na różne zabiegi co sprzyja bo bardzo atrakcyjnych cenach. Czas obsługi jest zadowalający w szczególności,że można się tam umówić na konkretną godzinę i datę co bardzo odpowiada klientkom.Wygląd salonu jest bardzo przyjemny i choć nie jest zbyt duży to jest czysty i zadbany.Osobiście bardzo polecam do skorzystania z usług w tym salonie.

Odwiedzałeś ostatnio Afrodyta salon kosmetyczny?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Solarium KID

(5.00 )

Solarium Ergoline

(4.25 )

Vera

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem