Right Now

( 4.50 )

Opinie (2)

Plusem szkoły są cotygodniowe spotkania z native speakerem

Plusem szkoły są cotygodniowe spotkania z native speakerem . Niestety poziom grup jest źle dobierany. Mimo, że ja i moje koleżanki znacznie przekraczalyśmy poziom, zostałyśmy przydzielone do słabszych, dużo młodszych i źle nastawionych osób, które za prawie 200zł miesięcznie chciały grać w zgadywanki. Co gorsza, polski lektor godził się na to. Zajęcia były odwoływane, potem zamiast na 1,5h przychodziło się na 2h, ale ostatnie pół godziny to były gry dla dzieci z podstawówki. Niestety lektor ten ma takie podejście do wszystkich. Znam osoby, które uczył w liceum i opinia o nim jest potwierdzona. Wszystko to sprawiło, że zrezygnowałam po 3 miesiącach.

Odwiedzałeś ostatnio Right Now?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Avalon

(4.31 )

Alliance Française

(1.50 )

Axon Międzynarodowa Sieć Nauczania

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING APTEK z najlepszą jakością obsługi!

W której aptece w Twojej okolicy spotkasz się z wysoką jakością obsługi? Gdzie znajdziesz duży wybór produktów oraz sympatyczny i wykwalifikowany personel?Zanim wybierzesz się po leki czy supelemty diety, sprawdź nasz ranking najlepiej ocenianych aptek na portalu jakoscobslugi.pl!Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

NAJLEPSZA DROGERIA TO....sprawdź najwyżej oceniane drogerie!

Hebe, Rossmann, a może Super-Pharm? Sprawdź, która sieć drogerii jest najlepiej oceniana przez użytkowników portalu jakoscobslugi.pl i dowiedz się, gdzie spotkasz najwyższą jakość obsługi. Zgadzasz się z tym rankingiem czy może uważasz, że niektóre firmy powinny zamienić się miejscami? Dodaj opinie i oceń drogerie, w których robisz zakupy! DODAJ OPINIĘ

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem