Akademia Lolka i Bolka

( 5.00 )

Opinie (1)

Przedmiotem tej obserwacji jest przedszkole artystyczne

Przedmiotem tej obserwacji jest przedszkole artystyczne Akademia Lolka i bolka, które miesci sie w budynku Domu Kultury przy ulicy Na wrzosach 57 w Krakowie. Predszkole to oferuje zajęcia w godzinach dopołudniowych od poniedziałku do czwartku. Jest to swietna alternatywa dla dzieci, które z róznych powodów nie chodza do regularnego przedszkola. Prze 3 godziny zajęć bawią się uczą i spotykają z rówieśnkami pod czujnym okiem świetnego pedagogów, którym szefuje pani Małgosia. Serdecznie polecam

Odwiedzałeś ostatnio Akademia Lolka i Bolka?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

maMMaija

(5.00 )

Przedszkole Samorządowe im. Misia Uszatka

(5.00 )

Stokrotka

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem