Afra

( 5.00 )

Opinie (1)

Bardzo ciekawy sklep zoologiczny posiadający w swojej

Bardzo ciekawy sklep zoologiczny posiadający w swojej ofercie różnego typu akwaria,duży wybór sprzętu . Bogata fauna i flora . Sklep czysty i zadbany, dobrze oświetlony. Obsługa sklepu miła i cierpliwa, pan spokojnie odpowiadał na pytania , doradzał i opowiadał o rybach. Ceny może nie najniższe ale na pewno nie przesadzone. No i po raz pierwszy widziałam na żywo niektóre gatunki ryb, polecam .

Odwiedzałeś ostatnio Afra?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Zoo Centrum

(1.50 )

Villa Zoo

(5.00 )

Kakadu

(2.70 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem