Bystry Maluch

( 0.50 )

Opinie (1)

Przechodząc obok niedawno powstałego przedszkola

Przechodząc obok niedawno powstałego przedszkola, można przez okna patrzeć jak co dzieci robią na salach. Uważam, że okna powinny być chociaż trochę zasłonięte, aby nie narażać ich na wzrok gapiów, szczególnie wiadomo jakich. Kiedy przechodziłam obok, była pora posiłku - obiad. Bardzo zniesmaczył mnie fakt, że pani nakłada obiad gołą ręką! Dokładnie wyglądało to tak. Pani wsadziła widelec w sałatkę, następnie przytrzymała ją palcami, aby nie spadła z widelca. Kiedy zobaczyła, że się na nią patrzą, bardzo się speszyła. Katering w przedszkolu obsługuje sąsiadująca firma Gucio. Kilkukrotnie kupowałam tam jedzenie i zdarzało się, że było nieświeże. W tych samych pomieszczeniach znajduje się żłobek. Dzieci jedzą dokładnie to samo co przedszkolaki, sposób podawania jedzenia taki sam. Koszt żłobka to prawie 900 zł!!!!!! Za takie pieniądze taka obsługa?

Odwiedzałeś ostatnio Bystry Maluch?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

maMMaija

(5.00 )

Przedszkole Samorządowe im. Misia Uszatka

(5.00 )

Stokrotka

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem