Agencja Nieruchomości WGN

( 4.27 )

Opinie (12)

Pomieszczenie lokalu jest bardzo zadbane i czyste

Pomieszczenie lokalu jest bardzo zadbane i czyste. Znajdują się tam ładne meble i wygodne fotele. Pani która mnie obsługiwała jest osobą kompetentną i bardzo miłą. Udzieliła mi wszystkich potrzebnych informacji. Więcej takich biur nieruchomości. Jeśli chodzi o ofertę to jest z czego wybierać. Ceny są różne, uzależnione od wielkości i lokalizacji działek.

Koleżanka miała zamiar wynająć mieszkanie

Koleżanka miała zamiar wynająć mieszkanie, ale potrzebowała jakiegoś solidnego doradcy do pomocy, więc ja się zgłosiłam na ochotnika. Sama nie chciała robić sobie zbędnego kłopotu i zachodu, więc postanowiła zlecić wyszukanie odpowiedniego mieszkania konkretnej agencji nieruchomości. Wybrała akurat tę agencję, bo ktoś ze znajomych kiedyś ją polecał. Moim zdaniem nie był to dobry wybór. Koleżanka sama znalazła mieszkanie w internecie, zamieszczone na stronie internetowej agencji i tylko zadzwoniła do agencji, by umówić się na obejrzenie mieszkania. Z terminem nie było problemu i mieszkanie obejrzałyśmy w dość szybkim czasie. Agent, który zajmował się znalezieniem mieszkania niestety nie potrafił zachęcić do jego kupna. Wszedł do mieszkania razem z nami i nie odezwał się już ani słowem. Same patrzyłyśmy po ścianach, w większości domyślając się wielu rzeczy. Zapytany o jakieś szczegóły nie potrafił udzielić konkretnej odpowiedzi. Moim zdaniem, był w tym mieszkaniu po raz pierwszy, czyli zupełnie tak jak my. Jego kompetencje były zerowe, zresztą podobnie jak umiejętności komunikacyjne. Może i był miły i uprzejmy, ale moim zdaniem w ogóle nie nadawał się na doradcę nieruchomości. Same usługi agencji są dość kosztowne, bo o ile za samo obejrzenie mieszkania nic się nie płaci, to już za podpisanie umowy wynajmu trzeba zapłacić agencji ponad 500 zł. Chyba jednak szukać mieszkania na własna rękę.

Zainteresowana byłam zakupem mieszkania

Zainteresowana byłam zakupem mieszkania. Znajoma poleciła mi Agencję Nieruchomości WGN. Agencja mieściła się w niewielkim pomieszczeniu biurowym. Przywitała mnie bardzo miła pracownica, poinformowała mnie o zasadach obowiazujących przy poszukiwaniu mieszkania i podpisaniu umowy. Przedstawiłam moje oczekiwania co do zakupu mieszkania i podpisałam umowę. Byłam mile zaskoczona, kiedy nastepnego dnia otrzymałam telefon z zapytaniem, czy dysponuję czasem, aby obejrzeć mieszkanie zgodnie z moimi wymogami. Umówiłam się na spotkanie pod wskazanym adresem. Pracownica WGN w sposób bardzo rzetelny i kompetentny przekazywała informacje na temat ogłądanej nieruchomości,wskazując zalety i możliwości różnych przeróbek pod kątem moich potrzeb,jak również wskazywała pewne mankamenty sugerując ich usunięcie lub poprawki. Poinformowała mnie jednoczesnie o infrastrukturze, wskazując najbardziej interesujące mnie punkty. Bardzo szybko i sprawnie wyszukiwała kolejne mieszkania odpowiadające moim potrzebom.W rezultacie nie doszło do transakcji zakupu ze wzgledu na zmianę mojej sytuacji rodzinnej, ale fachowość, kompetencje pracownika, miła i rzetelna obsługa zasługuje na wyrazy uznania. Polecam usługi Agencji Nieruchomości WGN.

Odwiedzałeś ostatnio Agencja Nieruchomości WGN?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Meritum Nieruchomości

(4.48 )

Archicom

(1.60 )

Jaz-bud

(1.10 )

Poradnik jakości obsługi

Z kim wybrać się na urlop? Sprawdź RANKING najlepszych biur podróży!

Po miesiącach cieżkiej pracy i codziennych obowiązków, wszyscy marzymy o urlopie. Chwila odpoczynku i relaksu lub aktywne i ekstremalne przeżycia. Szum nadmorskich fal, albo cudowne krajobrazy górskich miejscowości. A może gwar, ruch i wielkie miasta w stylu Nowego Jorku? Każdy zgodnie z własnymi oczekiwaniami wybiera kierunek podróży. Aby nieco ułatwić wybór oferty Last-Minute, prezentujemy Wam ranking najlepszych (według klientów!) biur podróży!Mamy nadzieję, że pomożemy przyspieszyć proces decyzyjny :)

Sprawdź RANKING najlepszych stacji paliw!

Stację paliw wybieramy nieprzypadkowo. Decdujemy się na tę, która ma najlepszą cenę w stosunku do jakości paliwa, nieduże kolejki lub uprzejmą obsługę. Nie zawsze wybieramy tę po trasie i nie zawsze najtańszą. Wolimy przejechać kilka kilometrów więcej, ale mieć pewność że dobrze wydamy pieniądze. Zwłaszcza teraz, gdy cena paliwa niesamowicie podskoczyła. Jakie stacje wybierają nasi użytkownicy? Klient ze Złotoryi wybiera stację ORLEN przy Legnickiej, chociaż jak sam przyznaje, ceny są tam nie najniższe:"Ceny za paliwo są obecnie bardzo wysokie, jednak obsługa stacji jest całkiem sprawna i miła. Jedzenie na stacji dobre, wybór spory." ~DatiMZ kolei Klient z Leszna poleca LOTOS, ze względu na personel i panującą tam atmosferę:„Wizytę na stacji oceniam pozytywnie ze względu na miłą i sympatyczną obsługę oraz na zaangażowanie personelu w zaspokojenie potrzeb klienta. Podczas wizyty wszystkie standardy obsługi zostały zachowane. Polecam tę stację.” ~ Klient_nDVLNieco gorsze zdanie o odwiedzanej stacji ma Klientka z dolnego śląska. Odwiedza różne stacje pod szyldem Pieprzyk i nie czuje się usatysfakcjonowana:„Kiedyś było OK, ostatnio coś jest nie tak, po tym jak u nich zatankuję, więc przestałam, bo mi szkoda samochodu.” ~DORA_1 Sprawdź nasz ranking stacji paliw, stworzony na podstawie opinii użytkowników portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie zrobić zakupy spożywcze? Przedstawiamy RANKING najlepszych marketów spożywczych!

 Sklep spożywczy to jedno z tych miejsc, które odwiedza każdy z nas. Jedni częściej, drudzy rzadziej. Jedne sklepy wizytujemy z przyjemnością, inne zaś z przymusu: bo najbliżej, bo najszybciej. A które sklepy wybieramy najchętniej? Sprawdź poniżej!Wybór miejsca na zakupy spożywcze wydawałby się wyborem prozaicznym. Zawsze jednak kierujemy się pewnymi wytycznymi, dzięki którym wizyta w sklepie może być przyjemniejsza. Jak wynika z badań Polskiego Programu Jakości Obsługi, przeprowadzonych w kwietniu 2021, klienci przy wyborze sklepu spożywczego najczęściej kierują się dostępnym tam asortymentem oraz obowiązującymi cenami. Najmniej istotne jest zaś pochodzenie tych produktów.A jaki wpływ na wybór miejsca, w którym dokonamy zakupu, ma obsługa? W przypadku sklepów spożywczych – przeciętny. Doceniamy pozytywne doznania i miłą obsługę, z większą przyjemnością dokonujemy zakupów w miejscach, gdzie personel jest uśmiechnięty i sprawnie wykonuje obowiązki, a przy tym często dokonujemy większe zakupy oraz decydujemy się na droższe zamienniki, jednak niski poziom jakości obsługi i niekompetentna obsługa nie spowoduje, że całkowicie zrezygnujemy z zakupów, jeśli podoba nam się asortyment w danym sklepie lub ceny produktów. Z opisów respondentów wynika, że musiałaby spotkać ich niezwykle przykra sytuacja ze strony pracowników sklepu, aby całkowicie zrezygnowali z zakupów w danej placówce. Większość z nich zaś zdecydowałoby się na zakupy w innej placówce, tej samej sieci.Istotne zatem jest utrzymywanie odpowiedniego poziomu obsługi, jeśli chcemy powiększać koszyk zakupowy naszych klientów.Które sklepy oceniane są najlepiej? Sprawdź! Wśród najlepiej ocenianych sklepów znalazł się m.in. LIDL, który po raz 12 otrzymał w tym roku tytuł Gwiazdy Jakości Obsługi. W rankingu znajdziemy także innego laureata Gwiazdy, czyli sieć sklepów Kaufland. Klienci tych sklepów doceniają przede wszystkim szeroki wybór produktów oraz sprawną obsługę. „Sklep jest bardzo duży, ma duży wybór produktów z różnych działów, dzięki czemu można w jednym miejscu zrobić zakupy wielobranżowe. […] Cieszę się, że jest tu 6 kas samoobsługowych, przy których można samodzielnie, bez kolejki, skasować swoje zakupy” ~ klientka_7 z Wrocławia„Codziennie robię tam zakupy. Obsługa bardzo miła. Pieczywo zawsze świeże, warzywa i owoce również. Półki pełne towarów. Zawsze znajdę tam to czego potrzebuję” ~ klient_Bj1 z ToruniaSprawdź ranking najlepszych super- i hipermarketów! Nie zgadzasz się z rankingiem? Oceń sklep!

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem