Akademia Humanistyczna

( 5.00 )

Opinie (2)

Szkoła wychodzi naprzeciw studentom

Szkoła wychodzi naprzeciw studentom, na szczęście nie musi się reklamować, że każdy student otrzyma tableta (jak bywa to nieraz bywa). Co roku można zaobserwować nową tablicę z coraz to innymi kierunkami do studiowania i nie jest to kosztem zlikwidowania jednego w miejsce drugiego. Tak duże jest zainteresowanie. Akademia ma również szeroki wachlarz studiów podyplomowych m.in. audyty wewnętrzne, co w tej akurat branży byłoby bardzo przydatne. No ale najpierw trzeba uzyskać tytuł magistra. Ceny za czesne też nie są wygórowane tym bardziej, że system ratalny nie jest droższy od wpłaty całości.

Do Akademii Humanistycznej chodziłam przez dwa lata

Do Akademii Humanistycznej chodziłam przez dwa lata, aby zdobyć tytuł licencjata i nie mogę zupełnie na nic narzekać. Panie sekretarki są bardzo miłe, uśmiechnięte, życzliwe - zawsze znajdą sposób na rozwiązanie problemów, w każdej kwestii można się z nimi dogadać. Jeśli chodzi o pozostałą kadrę, to również nie mam zarzutów. Nawet pani sprzątaczki były życzliwe i nigdy nic przykrego nie usłyszałam, żeby komuś zwracały uwagę. Wykładowcy – sama „śmietanka” - patrzący okiem "człowieka", a nie pedagoga, nigdy nie robili żadnych problemów tylko wychodzili naprzeciw studentowi. Potrafili zrozumieć, że niektórzy pracują i na drugi termin przy zaliczeniu nie zadawali wcale trudniejszych pytań. Dwa najlepsze lata edukacji. Czas zajęć także super.

Odwiedzałeś ostatnio Akademia Humanistyczna?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Warszawie

(1.00 )

Europejskie Centrum Rozwoju Omega

(0.75 )

Akademia Podlaska

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem