GETIN BANK

( 3.89 )

Opinie (974)

Pełen profesjonalizm

Obsługa w tym miejscu stoi na bardzo wysokim poziomie. Pracownicy są pomocni oraz mają profesjonalne podejście do klienta. Cieszy mnie fakt indywidualnego podejścia do klienta, minusem są spore kolejki w tej placówce.

Wysoka jakość obsługi

W placówce pracownicy działają na bardzo wysokim poziomie, dobra organizacja pracy, miła obsługa.

Super obsługa

W trakcie ostatniej wizyty w placówce w Lubawie zostałem obsłużony w sposób perfekcyjny. Moim zdaniem p. Monika, która mnie obsługiwała jest doskonale zorientowana w produktach oferowanych przez bank i potrafi przekonać klienta do skorzystania z bogatej oferty banku. Proponuje taka obsługę wszystkich klientów.

Super obsługa

Miłe i życzliwie nastawione do klienta Panie, które obsługują są naprawdę wzorem do naśladowania przez pracowników w innych placówkach bankowych.

Świetnie.

Obsługa w tym banku jest ukierunkowana na zdobycie klienta. Pracwonicy sa bardzo zaangażowani w obsługę. Grzeczni, kulturalni i kompetentni, doceniają klienta i starają się do niego dotrzeć z każdej strony. Mają dobrą ofertę i potrafią tego dokonać, oferując w zamian jakieś gratyfikacje, co zachęca klienta do podpisania umowy lub pozostania w tym banku. Wiem to sama na swoim przykładzie, już dawno chciałam zamknąć konto, a jednak sprawili, że tego nie zrobiłam.

Świetnie.

Dobry kontakt z bankiem, przejrzysta aplikacja, obsługa nie nęka telefonami

Rewelacyjnie.

Rozmowa z doradcami jest treściwa a więc doradcy dokonują odpowiedniej oceny potrzeb klienta a następnie przeprowadzają rozmowę z której można dowiedzieć się wiele na temat oferowanych produktów i usług.

Dobrze.

Wszystko czego oczekuje jako osoba do 26 r.ż. jest spełnione, jedynie lekki problem z kontem walutowym.

Świetnie.

GET IN - konkretny bank powszechny wśród wielu znajomych. Dlaczego nie 5? Czasem występują problemy z dostępem do strony internetowej

Bardzo dobrze.

Miła, rzeczowa, bez przesadnego wyciskania produktów

Świetnie.

sprawna i szybka obsługa zarówno na miejscu jak i telefonicznie (24/7)

Bardzo dobrze.

Obsługa sprawna i przyjazna. Negatywnie oceniam notoryczna rotacje pracowników.

Odwiedzałeś ostatnio GETIN BANK?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Alior Bank

(3.83 )

Bank Gospodarki Krajowej

(4.90 )

BNP Paribas

(3.82 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem