Interkadra

( 0.50 )

Opinie (1)

Poszukujac zatrudnienia natknałem sie na ciekawą ofertę

Poszukujac zatrudnienia natknałem sie na ciekawą ofertę pracy. Dokonałem Aplikacji na oferowane stanowisko w trubie "online" , po czym niezwłocznie otrzymałem e-maila z potwierdzeniem. Następnego dnia , otrzymałem telefon od Pani z Agencji Pracy Tymczasowej "Interkadra" , odpowiedziałem na zadane mi pytanie , które brzmiały " Czy nadal jest Pan zainteresowany naszą ofertą" oraz " z jakiej Pan jest miejscowości " , po czym zostałem zaproszony na osobistą rozmowę w siedzibie frimy w Wałbtzychu. Tak wiec, następnego dnia, udałem się do siedziby pod wskazany podczas rozmowy telefonicznej adres. Z uwagi na to , iż mieści się ona w dużym obiekcie biurowym , jej lokalizacja była bardzo prosta po przez dobrze ustawione strzałki i informacje o tym, w którym miejscu się znajduje. Wchodząc do środka , ujrzałem dwie młode kobiety , które w trakcie spożywania posiłku , z pełnymi ustami powitały mnie słowami brzmiącymi podobnie do " Dzień Dobry , w czym mogę pomóc" , przy czym z racji zajmowanego przez tą Panią stanowiska nie powinno mieć miejsca. Po przedstawieniu się oraz podaniu przyczyny z jakiej przybyłem, zaszokowała mnie bardzo negatywna informacja. Mianowicie , żadna z obecnych tam "pracujacych" kobiet nie posiadała informacji o umówionym spotkaniu, zostałem poinformowany o tym, że nie jest możliwy fakt aby mnie zaproszono na rozmowę zw względu na to , gdyż z mojej miejscowości nie ma transportu do danego zakładu. Po moim oczywistym oburzeniu z łaską odebrano ode mnie dokumenty w postaci CV oraz innych niezbędnych z informacją, ze poinformują mnie o ofercie pracy. Sumując zachowanie oraz stosunek tych ze Pań nie jest adekwatny do zajmowanego stanowiska, a także sama organizacja pracy pozostawia wiele do życzenia.

Odwiedzałeś ostatnio Interkadra?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

ADECCO

(0)

Randstad

(2.00 )

Start People

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING APTEK z najlepszą jakością obsługi!

W której aptece w Twojej okolicy spotkasz się z wysoką jakością obsługi? Gdzie znajdziesz duży wybór produktów oraz sympatyczny i wykwalifikowany personel?Zanim wybierzesz się po leki czy supelemty diety, sprawdź nasz ranking najlepiej ocenianych aptek na portalu jakoscobslugi.pl!Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

NAJLEPSZA DROGERIA TO....sprawdź najwyżej oceniane drogerie!

Hebe, Rossmann, a może Super-Pharm? Sprawdź, która sieć drogerii jest najlepiej oceniana przez użytkowników portalu jakoscobslugi.pl i dowiedz się, gdzie spotkasz najwyższą jakość obsługi. W naszym rankingu najlepszych drogerii znalazło się 15 firm z branży. Sprawdźmy co dla klientów stanowi kluczowy element wizyty i na co zwaracją uwagę podczas obsługi.Użytkownicy portalu w swoich opiniach najczęściej opisywali wiedzę personelu, jakość kosmetyków i różnorodność asortymentu. Przede wszystkim docenili możliwość skorzystania z profesjonalnej porady pracownika w doborze najlepszych kosmetyków oraz, co jest szczególnie zauważalnie w przypadku marki Yves Rocher, kosmetyki dobrej jakości, z naturalnych składników: „Bardzo dobre kosmetyki, jeśli nie najlepsze, Sklepy są niewielkie, przytulne, pracownicy kompetentni z szeroką wiedzą o asortymencie, który sprzedają.”~DORA_1"Wchodząc do Hebe w Galerii Zielone Wzgórza można zawsze liczyć na wsparcie przesympatycznych pań, które wykazują się ponadrzeciętną znajomością branży kosmetycznej i potrafią profesjonalnie dobrać produkt, do potrzeb klientow"~Klient_XvfG"Zawsze obsługa indywidualna, fachowy dobór kosmetyków."~ Marta_2588Na co więc narzekają klienci drogerii i perfumerii? Zdecydowanie na czas obsługi czyli wydłużające się kolejki oraz oczekiwanie na podejście konsultatnki. Wśród zgłosoznych opinii znalazły się rownież negatywne komentarze dot. zachowania personelu. Oznacza to, że pomimo szerokiej wiedzy nt. branży i oferowanych produktów, pracownicy nie zawsze są uprzejmi i życzliwie nastawieni do klientów:"Konsultantka umie doradzić i tak poprowadzić rozmowę aby zachęcić do szerszych zakupów -dobrze mi się z nią rozmawiało. Minus jest za to, że przez 10 min nikt do mnie nie podszedł i nie zapytał o pomoc."~Klient_0Mf5"Poprosiłam żeby „Pani” podała mi paletkę cieni ponieważ, miały je schowane. Dziewczyny obrażone ze przeszkodziłam im w rozmowie, po czym ta jedna która dała mi paletkę, zaczęła mnie przedrzeźniać i nazywać „kochaniutką”.~Klient_JNEQ"W mojej opinii na zmianach jest za mało Pracowników, których można poprosić o pomoc, odbija się to również na długości kolejek, które tworzą się najczęściej w godzinach popołudniowo - wieczornych. Na stanowiskach kosmetków kolorych często panuje nieporządek, a produkty pozostają pootwierane przez Klientów."~mg092Zgadzasz się z tym rankingiem czy może uważasz, że niektóre firmy powinny zamienić się miejscami? Dodaj opinie i oceń drogerie, w których robisz zakupy! DODAJ OPINIĘ Zobacz jak branża beauty została oceniona w 2019 i jaki uzyskała poziom zadowolenia klientów! Raport z badania satysfakcji konsumentów z 2019 roku znajdziesz tutaj

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem