Interkadra

( 0.50 )

Opinie (1)

Poszukujac zatrudnienia natknałem sie na ciekawą ofertę

Poszukujac zatrudnienia natknałem sie na ciekawą ofertę pracy. Dokonałem Aplikacji na oferowane stanowisko w trubie "online" , po czym niezwłocznie otrzymałem e-maila z potwierdzeniem. Następnego dnia , otrzymałem telefon od Pani z Agencji Pracy Tymczasowej "Interkadra" , odpowiedziałem na zadane mi pytanie , które brzmiały " Czy nadal jest Pan zainteresowany naszą ofertą" oraz " z jakiej Pan jest miejscowości " , po czym zostałem zaproszony na osobistą rozmowę w siedzibie frimy w Wałbtzychu. Tak wiec, następnego dnia, udałem się do siedziby pod wskazany podczas rozmowy telefonicznej adres. Z uwagi na to , iż mieści się ona w dużym obiekcie biurowym , jej lokalizacja była bardzo prosta po przez dobrze ustawione strzałki i informacje o tym, w którym miejscu się znajduje. Wchodząc do środka , ujrzałem dwie młode kobiety , które w trakcie spożywania posiłku , z pełnymi ustami powitały mnie słowami brzmiącymi podobnie do " Dzień Dobry , w czym mogę pomóc" , przy czym z racji zajmowanego przez tą Panią stanowiska nie powinno mieć miejsca. Po przedstawieniu się oraz podaniu przyczyny z jakiej przybyłem, zaszokowała mnie bardzo negatywna informacja. Mianowicie , żadna z obecnych tam "pracujacych" kobiet nie posiadała informacji o umówionym spotkaniu, zostałem poinformowany o tym, że nie jest możliwy fakt aby mnie zaproszono na rozmowę zw względu na to , gdyż z mojej miejscowości nie ma transportu do danego zakładu. Po moim oczywistym oburzeniu z łaską odebrano ode mnie dokumenty w postaci CV oraz innych niezbędnych z informacją, ze poinformują mnie o ofercie pracy. Sumując zachowanie oraz stosunek tych ze Pań nie jest adekwatny do zajmowanego stanowiska, a także sama organizacja pracy pozostawia wiele do życzenia.

Odwiedzałeś ostatnio Interkadra?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

ADECCO

(2.75 )

Randstad

(2.00 )

Start People

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem