MAESTRO EXPERT

( 4.00 )

Opinie (2)

Zakup paska do zegarka

Zakup paska do zegarka. 1) Kryteria wyboru. Pasek musi być brązowy z skóry. 2) Obsługa. Mężczyzna w wieku około 25 lat, większość czasu spędza na zapleczu. Po moim podejściu podchodzi niezwłocznie. Proszę go o pasek do zegarka, taki jak opisany powyżej. Wyjmuje zużyty kartonik z paskami. Pokazuje mi około 8 szt. pasków (w tym jeden z uszkodzonym zapięciem). Na podstawie ręcznie wykonanych na pudełku napisów nie potrafię ustali ceny paska. W przegródce był napis 18. Po zapytaniu o cenę powiedział mi, że kosztuje 24 zł. Potwierdziłem chęć zakupu, obsługujący zapytał mnie czy ma założyć go do zegarka. Odpowiedziałem, ze nie. Otrzymałem pasek bez opakowania i paragon fiskalny. 3) Podsumowanie. Mój zegarek zawsze jest szwajcarski z brązowym paskiem i ma wskazówki. Miałem już wiele takich zegarków, zawsze stanowią one dla mnie ważmy przedmiot w moim życiu. Przy zakupie cena paska nie jest najważniejsza, ważne jest to jak jest wykonany i w jakich warunkach go kupuję. Jestem zadowolony z ilości pasków jakie mi pokazano. Nie podoba mi się brak opakowania (wystarczy mały woreczek z folii), pokazanie uszkodzonego paska spowodowało, że nie zgodziłam się na jego założenie przez obsługę (pomyślałem, że może sprzedający nie wie jak to zrobić?). Miejsce dla punktu usługowego jest dobre. Możliwość zakupu w sobotę tez jest dla mnie zaletą. 4) Czego oczekuję? Większej staranności ze strony personelu i opakowania. Trochę mi przeszkadza „bazarowy” sposób obsługi, grzebiący w kartonie sprzedawca wysypujący na stół „swoje skarby". Więcej tam nie dokonam zakupu. Chyba, że coś się zmieni w obsłudze.

Odwiedzałeś ostatnio MAESTRO EXPERT?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Atlantika

(5.00 )

Just Time

(4.50 )

SWATCH

(3.00 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem