1001 Fleków

( 3.00 )

Opinie (1)

Zakład wygląda na zaniedbany

Zakład wygląda na zaniedbany. Wystawa w witrynie dawno nie odnawiana , szyby i drzwi brudne. W środku również mało estetycznie. Brak koncepcji na wystrój. Zza lady widać zaplecze, drzwi nie posiadają szyby. Przy ladzie wisi cennik wszystkich usług, ceny niewygórowane. Informacje dotyczące usługi szybkie i rzetelne. Natomiast czas oczekiwania na nią zbyt długi. Oddając obuwie do sklejenia podeszwy w piątek, gotowe były dopiero na wtorek. Wygląd pana, który obsługuje mało rzucający się w oczy, osoba przeciętna, przeciętnie ubrana.W lokalu brak jest kasy fiskalnej, kwity wypisywane są na kartkach papieru. Jest to nieprofesjonalne. Ekspedient miał problem ze znalezieniem butów przy odbiorze. Co do jakości samej usługi, buty po jednym założeniu odklejają się ponownie.

Odwiedzałeś ostatnio 1001 Fleków?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Rena

(4.00 )

Pogotowie Krawieckie

(1.00 )

Studio Mody Anndo

(4.00 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem