4 KĄTY

( 1.00 )

Opinie (2)

Agencja nieruchomości 4 Kąty znajduje się na rogu ulicy

Agencja nieruchomości 4 Kąty znajduje się na rogu ulicy Skłodowskiej w kamienicy. Wejście do budynku po rozmowie przez domofon. Na tablicy wejściowej umieszczona informacja o godzinach otwarcia 8 -17. Niestety będąc o godzin 16:45 zastałem zamknięte drzwi i brak było możliwości do przeprowadzenia jakiejkolwiek rozmowy. Pracownicy bardzo skrupulatnie pilnujący czasu pracy.

Odwiedzałeś ostatnio 4 KĄTY?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Meritum Nieruchomości

(2.00 )

Archicom

(0.50 )

Jaz-bud

(2.18 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem