Bank Ochrony Środowiska

( 3.20 )

Opinie (102)

Dobrze.

Dobrze. Obsługa pracownicza na dobrym poziomie, jednak bank nie jest logistycznie dobrze dostosowany do klienta.

Siedziba banku znajduje się w małym czystym pomieszczeniu

Siedziba banku znajduje się w małym czystym pomieszczeniu. Uprzejmi i dyskretni pracownicy, posiadający dużą wiedzę na temat oferowanych kont i powiązanych z nimi produktów np. lokat, ubezpieczeń, zniżek na produktu agd klasy A i wyższych. Po wejściu klient jest witany uśmiechem czas oczekiwania na rozpoczęcie obsługi trwa krócej niż 1 min. Jeżeli pracownik otrzyma informację że klient przyszedł zapoznać się z ofertą przystępuje do zadawania pytań o kwestie finansowe potrzebne do dobrania właściwego produktu i drukuje dla klienta listę z oferowanymi przez BOŚ Bank produktami. Jeżeli klient nie chce od razu się zdecydować pracownik prosi o podanie telefonu, podaje swoją wizytówkę, teczkę na materiały inormacyjne i umawia kontakt telefonicczny.

Byłem w BOŚ Banku zapytać o ofertę kredytu

Byłem w BOŚ Banku zapytać o ofertę kredytu konsumpcyjnego.Po wejściu od razu zwrócono na mnie uwagę, Pani wstała i zaprosiła mnie do swojego stoiska, gdy podszedłem podała mi rękę, przedstawiła się i poprosiła bym usiadł. W miły i sposób, powoli i z uśmiechem zapytała mnie w czym może mi pomóc. Dopytywała, by dobrze określić moje potrzeby. Następnie zaproponowała kredyt, wg moich oczekiwań wysokości raty. Doradziła również-zaproponowała inne usługi banku i to wszystko w sposób, że nie czułem się przymuszany do niczego. Wręcz przeciwnie słuchałem z zainteresowaniem.Przy pożegnaniu Pani wstała i podając mi rękę pożegnała mnie zapraszając ponownie do BOŚ Banku.

Bardzo miła i kompetentna obsługa

Bardzo miła i kompetentna obsługa. Widać, że Menedżer tej placówki świetnie radzi sobie z zarządzaniem zespołem.

Udałam się do banku w celu uzyskania informacji na temat

Udałam się do banku w celu uzyskania informacji na temat oferty kont indywidualnych. Pracownik, który mnie obsługiwał był uśmiechnięty oraz posiadał dużą wiedzę. Przedstawił mi bardzo dokładnie ofertę dwóch kont oraz opowiedział o nowym ekologiczym produkcie- rowerze. Na koniec rozmowy wziął ode mnie numer kontaktowy i poinformował, że w ciągu kilku dni zadzwoni zapytać czy podjęłąm już decyzję. Bardzo przyjemna wizyta aż chciałoby się żeby zawsze tak było ;)

Punkt przy centrum

Punkt przy centrum, duże kolejki, nikt nic tam nie wie, klient jest piorytetem, przejrzyste warunki umów, oby tak dalej.

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. Na plus: personel, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi, oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.

Wnętrze oddziału jest czyste i zadbane

Wnętrze oddziału jest czyste i zadbane. Personel banku jest schludnie ubrany. Zarówno pracownice zajmujące się zakładaniem kont, otwieraniem lokat, itp. jak i pracownice kas są miłe i uprzejme w stosunku do klientów. Minusy to zlokalizowanie banku na piętrze w kamienicy, trzeba pokonać sporo schodów by się tam dostać. Mało miejsc siedzących dla klientów oczekujących w kolejce. Personel grzeczny, ale za mało zaangażowany.

Bank godny polecenia

Bank godny polecenia. Brak kolejki, szybka obsługa, pracownik bardzo miły i uprzejmy, jasno i przejrzyście przedstawiający ofertę.

Odwiedzałeś ostatnio Bank Ochrony Środowiska?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Alior Bank

(3.51 )

Bank Gospodarki Krajowej

(4.90 )

BNP Paribas

(3.68 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem