Bank Ochrony Środowiska

( 3.28 )

Opinie (116)

Słabo.

Jakośc obsługi w tej firmie była raczej słaba. Zadawałam pracownikowi pytania, a on nie znał odpwoiedzi na nie, nie mógł znaleźć na stronie banku, pytał współpracowników i niestety nie dowiedziałam się jakie koszty są wypłat z obcych bankomatów w koncie firmowym. Gdy pracownik nie znał odpowiedzi szedł zapytać koleżanki, niczym wrócił to mijało 3-4 minuty. Dla mnie była to wieczność, miałam ochotę wyjść z tego banku i nigdy tam nie wracać. Nie winiłam za to pracownika, on się starał naprawdę, tylko odpwiedzi na proste pytania okazały sie trudne, bo szukali w tabelach opłai i prowizji i nie mogli sami znaleźć.

Dobrze.

Dobrze. Obsługa pracownicza na dobrym poziomie, jednak bank nie jest logistycznie dobrze dostosowany do klienta.

Odwiedzałeś ostatnio Bank Ochrony Środowiska?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Alior Bank

(3.83 )

Bank Gospodarki Krajowej

(4.90 )

BNP Paribas

(3.82 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem