Dworzec Główny PKP we Wrocławiu

( 3.50 )

Opinie (3)

Nieprzyjemna obsługa w pięknym miejscu

Dworzec Główny PKP we Wrocławiu jako budynek jest przemyślany, estetyczny oraz bardzo intuicyjny - posiada proste, logiczne wejścia na perony, całkiem dużą halę peronową, kasy biletowe, automaty z biletami oraz bardzo ładne i estetyczne, pasujące do klimatu dworcowego neony. Dużym plusem są też restauracje, kioski, sklepy i kawiarnie na dworcu - szkoda, że są to sieciówki, ale i tak jakość świadczonych przez nie usług jest przyzwoita. Ochrona na dworcu działa prężnie i chroni przed niebezpiecznymi sytuacjami i dodatkowo na dworcu nie zalegają osoby nachalnie proszące o pieniądze. Na dworcu organizowane są wystawy, którymi miło można sobie zapełnić czas oczekiwania na przyjazd pociągu. Niestety na dworcu największym minusem jest skrajna niekompetencja i nieuprzejmość pań z Biura Obsługi Klienta oraz z kas biletowych. Większość pań, z którymi miałam okazję rozmawiać, sprawiała wrażenie pracujących za karę. Ostatnim razem młoda kasjerka powiedziała mi, że bilet, który chciałam kupić, jest już wykupiony, wskutek czego jedna osoba z sześcioosobowej grupy musiałaby siedzieć w innym przedziale. Całe szczęście udało mi się wymienić bilety przez internet, gdyż miejsce w naszym przedziale okazało się wolne. Innym razem panie w BOK-u plotkowały o sprawach niezwiązanych z koleją i nie obsługiwały pasażerów. Kolejka stworzyła się ogromna, a jedna z pań wyszła i zaczęła krzyczeć na zakłopotanego staruszka. Takie zachowanie jest niedopuszczalne i mimo pozytywnego nastawienia do Wrocławskiego dworca, jestem zmuszona wystawić nieco niższą ocenę.

Bardzo dużo kas otwartych

Bardzo dużo kas otwartych, kolejki niewielkie, ale nawet to nie pomogło w sprawnym zakupie biletu. W kasie obok ludzie zadawali mnóstwo pytań o przesiadki, trasę etc. Kasjerka chciała być chyba upszejma, ale trwało to długo, a przecież nie każdy może przyjść na dworzec po bilet godzinę przed odjazdem. W kolejce do której stałam pan albo nie dokładnie słuchał, albo zawinił rzeczywiście kiepski sprzęt i wydrukował zły bilet. Jak na złość płatność kartą, więc anulacja i kolejna zapłata trwała sporo czasu.. Widać na PKP nie da się zrobić tak, żeby było dobrze, szybko..

Odwiedzałeś ostatnio Dworzec Główny PKP we Wrocławiu?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

PKP

(4.65 )

PKP Intercity

(4.67 )

Metro Warszawskie

(4.32 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem