Adomed

( 4.00 )

Opinie (1)

Potrzebowałam zaświadczenie do pracy

Potrzebowałam zaświadczenie do pracy. Zadzwoniłam do przychodni i termin wizyty został ustalony na ten sam dzień (bardzo mnie to ucieszyło) Przyszłam razem z dzieckiem na umówioną godzinę, nie musiałam czekać. Lekarka - pediatra oprócz sprawy, w której przyszłam zbadała i dziecko, wypytała o żywienie, karmienie i inne rzeczy związane z pielęgnacją i malucha. Byłam mile zaskoczona. Zaproponowała mi nawet wypisanie recepty na witaminy, wypytała o bioderka. Byłam mile zaskoczona, że zdarza się obsługa zainteresowana pacjentem. Pozytywne wrażenie wywarł fakt, że nie musiałam czekać i wizyta przebiegła "bezboleśnie".

Odwiedzałeś ostatnio Adomed?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Cordis

(5.00 )

Enel Med

(3.22 )

Esculap

(3.09 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem