Bauer

( 0.50 )

Opinie (1)

Wydawnictwo Bauer ma w ofercie wiele czasopism

Wydawnictwo Bauer ma w ofercie wiele czasopism, moja obserwacja dotyczy czasopisma "Takie jest Życie!" i kontaktu z jego redakcją. Jakiś czas temu wysłałam kilka drobnych rzeczy do publikacji (można przesyłać materiały takie jak zabawne zdjęcia albo przepisy i otrzymać za to nagrody, najczęściej pieniężne). Kupując kolejny numer czasopisma zauważyłam nadesłane przeze mnie zdjęcie w jednym z działów. Nie ucieszyłam się jednak z perspektywy nagrody, gdyż było podpisane imieniem i nazwiskiem obcej kobiety z odległej od mojej miejscowości. Do tego opis zdjęcia był wymyślony przez redakcję i zawierał raz formę męską, a raz żeńską. Chcąc dowiedzieć się, czy nagroda trafi do mnie czy do obcej pani której nazwisko widniało w czasopiśmie, napisałam maila, a także zadzwoniłam pod numer telefonu redakcji podany w czasopiśmie. Szybko odebrała jakaś pani. Wyjaśniłam jej sytuację, na co ona zakrzyknęła "Ojej, ale te pieniądze już zostały wysłane!", po czym sprawdziła, do kogo zostały wysłane - okazało się, że do mnie, na co obie odetchnęłyśmy z ulgą (domyślam się, że gdyby zostały wysłane do kogoś innego, pewnie bym tych pieniędzy już nie zobaczyła). Na maila też dostałam odpowiedź od Pana, który redagował owy dział ze zdjęciami - przeprosił za pomyłkę. Przekaz pocztowy z nagrodą otrzymałam stosunkowo szybko. Natomiast od jakichś 3 tygodni próbuję wysłać e-maila z tzw. "szybką radą" do jednego z działu czasopisma i jest to niemożliwe, gdyż skrzynka e-mailowa jest cały czas zapchana. Natomiast wspomniany adres e-mail jest podany w każdym numerze czasopisma, a czytelnicy są zachęcani do przesyłania "szybkich rad"...

zarejestrowany-uzytkownik

zarejestrowany-uzytkownik

24.09.2012
Bauer Inna forma kontaktu

Odwiedzałeś ostatnio Bauer?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Businessman

(4.50 )

Dziennik Polska Europa Świat

(4.50 )

Forbes

(4.00 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem