Baby

( 4.50 )

Opinie (1)

Sklep Baby w Szczytnie ma ciekawy asortyment i bardzo

Sklep "Baby" w Szczytnie ma ciekawy asortyment i bardzo sympatyczną obsługę. Jest zlokalizowany przy głównej drodze w Szczytnie, blisko rynku, ale tak schowany, że tylko tubylcy wiedzą, że można kupić coś tam dla swych dzieci. Asortyment jest szeroki i na czasie. Odzież jest modna i gustowna, zabawki głównie edukacyjne i bardzo ładne. Gdy wchodzi się do sklepu, od razu nawet dorosłej osobie świecą się oczy od burzy żywych kolorów. Ceny artykułów - od wózków, po jeździki, rowery, zabawki po wyposażenie dziecięcego pokoju - są dostępne. Jedyny mankament sklepu to mała sala sprzedaży i ukryta lokalizacja punktu - bo wejście do sklepu jest jakby z boku i jest mało widoczne z głównego chodnika.

Odwiedzałeś ostatnio Baby?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Berchet

(4.88 )

Baby Land Świat Dziecka

(3.50 )

Baby maxx

(2.75 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem