Agencja Rynku Rolnego

( 4.00 )

Opinie (2)

Chciałabym ocenić akcję przygotowaną przez Agencję Rynku

Chciałabym ocenić akcję przygotowaną przez Agencję Rynku Rolnego. Akcja nosi tytuł "Owoce w szkole" i skierowana jest do szkół, które chcą otrzymywać porcje warzyw i owoców. Rzeczywiście akcja bardzo fajna, uważam, że potrzebna w polskich szkołach zapchanych słodyczami i gazowanymi napojami. Dla mnie bardzo na plus.

Zastanawiam się dlaczego coś co jest dostępne dla rzeszy

Zastanawiam się dlaczego coś co jest dostępne dla rzeszy ludzi i dodatkowo jest darmowe niestety nie jest tak ogłaszane i reklamowane jak coś co przynosi zyski. Agencja Rynku Rolnego prowadzi od dość dawna akcję "Owoce w szkole", dzięki której dzieci codziennie otrzymują w szkole owoce i warzywa. Niestety trzeba być dość biegłym, żeby odszukać takie informacje.

Odwiedzałeś ostatnio Agencja Rynku Rolnego?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Giełda Papierów Wartościowych

(0.50 )

Wioska Internetowa

(5.00 )

EOS-KSI

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem