20dollars2surf.com

( 4.50 )

Opinie (1)

Działanie strony polega na tym

Działanie strony polega na tym, że należy zainstalować mały banner, gdzie wyświetlają się reklamy i bonus, pozwalający na zarobienie dodatkowych punktów poprzez kliknięcie w niego. Im więcej poleconych znajomych tym lepsze wyniki. Działa to na zasadzie poleceń i tzw. piramidki. Na koniec każdego miesiąca punkty przeliczane są na dolary, które można wymieniać przez PayPal. Dodatkowo na stronie jest zamieszczona gra Bingo, Surf koło, czy linki do stron.Dzięki nim zwiększa się szansa na wygranie dodatkowych pieniędzy lub punktów, jednakże nie zdarza się to często. Aktywność w ramach tych klikań zajmuje maks. 5-10 minut. Co do banera to przy codziennym korzystaniu z Internetu on sam czasem wtapia się w tło, a poza tym można go zawsze wyłączyć. Jeżeli uzbieramy 20 dolarów to dopiero wtedy możliwa jest wypłata, więc działając samodzielnie na pewno zajmuje to sporo czasu.

Odwiedzałeś ostatnio 20dollars2surf.com?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Easygo.pl

(5.00 )

czytam.pl

(5.00 )

Gadu Gadu

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem