Just Time

( 4.50 )

Opinie (1)

Chodzę do tej szkoły już kilka mięsięcy wieć myślę

Chodzę do tej szkoły już kilka mięsięcy wieć myślę, że mam dobry ogląd,,szczególnie mając porównanie z innymi szkołami języka angielskiego..a więc dużym plusem miesjce a więc centrum miasta.. oraz to, że jest to jedyna placówka w Warszawie więc wszystko mieści się w jednym miejscu ( sekretariat, klasy, płatności )szkola sama w sobie nie jest duża ale za to solidna ,lektorzy przykładjaą isę do zajęć , często są kontrolowani w czasie lekscji ,dzięki czemu wydajnośc nie spada, w salach są butelki z wodą i kubeczki a na korytarzu automat do kawy i herbaty,,wbrew pozorom to spory plus , zwłaszcz,eze w pobliżu jedynie MC Donalds, grupa ustala kiedy chce mieć zajęcia a kiedy wolne, można odrabiać zajęcia w innych grupach, jeśli chodzi o płatności to nie ma problemów jeśli są opóźnienia, niektóre osoby płacą nawet dwa tygodnie po terminie a szkoła nie wyciąga z tego konsekwencji, jest też szeroki wachlarz zniżek i rabatów..moim zdaniem warto zainwestować w to miejsce.Minusem jest toaleta koedukacyjna, na kilkadziesiąt osób są dwie toalety..

Odwiedzałeś ostatnio Just Time?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Atlantika

(5.00 )

SWATCH

(3.00 )

Time Trend

(4.99 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING APTEK z najlepszą jakością obsługi!

W której aptece w Twojej okolicy spotkasz się z wysoką jakością obsługi? Gdzie znajdziesz duży wybór produktów oraz sympatyczny i wykwalifikowany personel?Zanim wybierzesz się po leki czy supelemty diety, sprawdź nasz ranking najlepiej ocenianych aptek na portalu jakoscobslugi.pl!Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

NAJLEPSZA DROGERIA TO....sprawdź najwyżej oceniane drogerie!

Hebe, Rossmann, a może Super-Pharm? Sprawdź, która sieć drogerii jest najlepiej oceniana przez użytkowników portalu jakoscobslugi.pl i dowiedz się, gdzie spotkasz najwyższą jakość obsługi. Zgadzasz się z tym rankingiem czy może uważasz, że niektóre firmy powinny zamienić się miejscami? Dodaj opinie i oceń drogerie, w których robisz zakupy! DODAJ OPINIĘ

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem