Pole namiotowe w Sromowcach Niżnych Laskowscy

( 5.00 )

Opinie (1)

Kilka dni miałem okazje spędzić na polu namiotowym

Kilka dni miałem okazje spędzić na polu namiotowym Laskowscy w Sromowcach Niżnych. Po zakończeniu pobytu muszę wystawić bardzo dobra ocenę. Na polu jest czysto i spokojnie, sanitariaty na bieżąco utrzymywane są w czystości, ciepła woda dostępna od popołudnia aż do rana ( gorąca ). Przy polu namiotowym znajduje się sklep w którym można zaopatrzyć się we wszystko co potrzeba . Na terenie pola można znaleźć kilka grilli udostępnionych dla osób przebywających pod namiotem, dostępna jest również kuchnia z jadalnią gdzie można na kuchence gazowej przygotować sobie posiłek i zjeść go przy dużych stołach.Oczywiście można również skorzystać z przyłącza do prądu. Najważniejsze ,że również ceny pobytu są bardzo przystępne i obsługa bardzo miła.

Odwiedzałeś ostatnio Pole namiotowe w Sromowcach Niżnych Laskowscy?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Oaza

(4.00 )

Proxial

(0.50 )

Bachus

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem