akfilm.czest.pl

( 4.50 )

Opinie (1)

Przechodząc kiedyś miastem zanotowałam adres strony

Przechodząc kiedyś miastem zanotowałam adres strony internetowej zajmującej się fotografią iw wideofilmowaniem. Strona główna jest zbyt ciemna i mało widoczne są na niej zakładki. Zdjęcia umieszczone w galerii długo się ładują i brakuje mi informacji w zakładce "o firmie", bo wbrew pozorom chciałabym wiedzieć czy owy fotograf mi wykształcenie w tym kierunku, pasję czy może jedno i drugie. Zdjęcia które przejrzałam są reklamą samą w sobie, bardzo staranne i dopracowane, a oferta jest bogata. Jednak poza numerem telefonu, adresem e-mail oraz imieniem i nazwiskiem fotografa przydałoby się chociaż jedno zdanie.

Odwiedzałeś ostatnio akfilm.czest.pl?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Fotosam.pl

(5.00 )

empikfoto.pl

(5.00 )

Fotoprint.com.pl

(2.00 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem