A&m

( 5.00 )

Opinie (1)

Kierowcy znający się na swoim fachu

Kierowcy znający się na swoim fachu, jazda bezpieczna, miła obsługa, co zwiększa również komfort podróży. Wygląd kierowców zwiększa zaufanie do firmy, w autobusie pojawiły się woreczki na śmieci zawieszone przez kierowców. Bezproblemowa podróż pełna kultury i zrozumienia nawet przy dużej grupie młodzieży, co powoduje bezstresowe przetrwanie wielu godzin jazdy, zwłaszcza dla osoby odpowiedzialnej za wyjazd. Autobus wygodny, z klimatyzacją, stan techniczny również bez zastrzeżeń.

Odwiedzałeś ostatnio A&m?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

BP Tour

(0.55 )

PKS Kłodzko

(0.50 )

PKS Bydgoszcz

(1.07 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem