Arteway

( 0.50 )

Opinie (1)

Firma bardzo nierzetelna

Firma bardzo nierzetelna, zamówiłam obraz na płótnie, którego termin realizacji miał wynosić 30 dni roboczych. Po upływie 40 dni roboczych zaczęłam dopytywać o swoje zamówienie. Pani pracująca w firmie zbywała mnie przeróżnymi wykretami :przeprowadzki,błędu w systemie, błędu w numerze listu przewozowego, potrafiła nawet w trakcie rozmowy odłożyć słuchwakę, gdy zorientowała się, że chodzi o moje zamówienie. Kolejne próby kontaktu telefonicznego kończyły sie niepowodzeniem. Zamówienie w końcu otrzymałam, ale posutkowała dopiero groźba zgłoszenia sprawy na policję.

Odwiedzałeś ostatnio Arteway?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Beverly Hills Video

(3.25 )

Video World

(3.50 )

Miejski Ogród Zoologiczny we Wrocławiu

(4.24 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem