Agencja Ubezpieczeniowa Piotr Formański

( 5.00 )

Opinie (1)

Agencje Ubezpieczeniową odwiedziłem ze względu przedłużenia

Agencje Ubezpieczeniową odwiedziłem ze względu przedłużenia umowy OC na skuter. Agencja mieści się w bardzo dostępnym miejscu dla klienta. Nie opodal lokalu jest duży parking. W agencji pracują dwie osoby z tym, że są dni gdzie pracownicy się wymieniają i wtedy można by rzec, że pracują tam trzy osoby. Są to dwie kobiety i czasami mężczyzna. Panie jak i Pan są czysto i schludnie ubrani. Obsługa jest wzorowa i jeszcze się z taką nie spotkałem. W 2011r. za ubezpieczenie roczne OC zapłaciłem 148 zł. bez NW a kiedy postanowiłem przedłużyć umowę na kolejny rok dowiedziałem się, że kwota wzrosła do 160 zł. lecz dzięki ogromnej wiedzy i kompetencji pracowników za polisę OC z NW zapłaciłem tylko 114 zł. I to się nazywa fachowa i wzorowa opieka nad klientem. Polecam.

Odwiedzałeś ostatnio Agencja Ubezpieczeniowa Piotr Formański?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Allianz

(3.78 )

Avus Polska

(0.50 )

AXA

(3.74 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem