Arakom

( 4.50 )

Opinie (2)

Aby zakupić nowy zamiennik tuszu do drukarki

Aby zakupić nowy zamiennik tuszu do drukarki, udałam się ponownie do punktu w Katowicach „Arakom”. Malutki punkt, wchodząc po prawej stronie jest przejrzyste duże lustro, w którym można się przejrzeć, np. czy wiatr nie potargał włosów;) Ale konkretnie. Poprosiłam o zamiennik tuszu czarnego do drukarki HP. Pani tam sprzedająca – bardzo miła i elegancka blondyneczka poprosiła o zużyty, pusty już toner i wymieniła go na nowy z zawartością tuszu. Cena względnie tania- bo taka wymiana to koszt 29 zł. Przy płaceniu Pani zapytała, czy życzę sobie fakturę. Po podaniu nip-u i adresu, w ekspresowym tempie miałam już przygotowaną, wydrukowaną i podpisaną fakturę vat. Po zakończeniu, gdy już miałam opłacony nowy pełny toner do drukarki, zapytałam Pani, co zrobić w przypadku gdyby tusz się wylewał i drukarka źle drukowała. Zapytałam, bo kiedyś też kupowałam ale w innym punkcie i tusz się notorycznie wylewał. Pani uśmiechając się powiedziała, że tak się może zdarzyć, w tedy należy przyjść i ona go błyskawicznie wymieni na nowy, bez problemu uspakajając mnie uśmiechała się, co zresztą robiła przez cały czas. Reasumując, bardzo miła obsługa, szybka i konkretna.

Odwiedzałeś ostatnio Arakom?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Acer

(4.00 )

Lexmark International

(4.50 )

Lenovo

(0.50 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem