Agencja Ubezpieczeniowa Partner Dariusz Jedlina

( 5.00 )

Opinie (1)

Dziś ostatni dzień polisy ubezpieczeniowej samochodu więc

Dziś ostatni dzień polisy ubezpieczeniowej samochodu więc udaliśmy się z żoną do biura ubezpieczeń pana Dariusza J. aby ubezpieczyć na kolejny rok. Biuro znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji miasta na ulicy najbardziej uczęszczanej zarówno przez miejscowych jak i przyjezdnych. To stosunkowo nieduży lokal w zupełności wystarczający dla tego typu usług. Jakieś 2 tygodnie temu wysłano nam list przypominający a wczoraj dzwoniła do nas sympatyczna pani i zapraszała najpóźniej jeden dzień przed upływem terminu. W biurze młody chłopak, elegancko w koszulę ubrany , włosy krótko przystrzyżone kończył obsługę klienta. W biurze porządek, dokumenty w segregatorach na regałach lub w plastikowych półeczkach. Trzy stanowiska do obsługi, i wszystkie zajęte. Nie minęło 5 minut i już siedzieliśmy przy biurku. Pracownik to chłopak uprzejmy, grzeczny, i sympatyczny, informacja listowna i telefoniczna miała swój sens i cel, który został wykorzystany na korzyść dla nas, gdyż zaoszczędziliśmy na ubezpieczeniu 70 zł . W tym centrum oferują także inne ubezpieczenia: budynków, turystyczne, komunikacyjne, na życie, rolne a także usługi dla OFE i pomoc poszkodowanym w wypadkach różnego rodzaju.

Odwiedzałeś ostatnio Agencja Ubezpieczeniowa Partner Dariusz Jedlina?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Allianz

(3.78 )

Avus Polska

(0.50 )

AXA

(3.74 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem