Hi Mountain

( 4.45 )

Opinie (90)

Profesjonalna pomoc w szeroki zakresie asortymentu

Profesjonalna pomoc w szeroki zakresie asortymentu. Rzeczowe doradztwo, znajomości materiałów wykorzystanych do produkcji sprzętu i odzieży sportowej, rekreacyjnej oraz ich właściwości fizycznych. Przejrzyście rozstawiony asortyment, wyraźne oznaczenia cenowe i opis produktów. Szybka i sprawna obsługa kasowa.

Asortyment jak to w innych HiMountain czyli w pełni

Asortyment jak to w innych HiMountain czyli w pełni zadowalający. Natomiast zdecydowanie na plus wyróżnia się miła i pomocna obsługa.

Personel salonu Hi Mountain w Kłodzku to w pełni

Personel salonu Hi Mountain w Kłodzku to w pełni zaangażowane osoby z szeroką wiedzą na temat produktów dostępnych w sklepie. Zawsze pomocne i przyjaźnie nastawione do klienta. Towar dostępny w salonie to najwyższa pólka jakościowa. Przystępna cena za super jakość. Jeżeli ktoś szuka dobrej, technicznej odzieży za rozsądną cenę to powinien swe kroki kierować właśnie do salonu Hi Mountain w Kłodzku.POLECAM !!

Potrzebowałem odpowiedniej kurtki z softshelu na wyjazd do

Potrzebowałem odpowiedniej kurtki z softshelu na wyjazd do rodziny. Ekspedientka w młodym wieku po przywitaniu i przedstawieniu problemu zaproponowała kurtkę. Po moim stwierdzeniu chęci posiadania kurtki o kroju bardziej opiętym i przylegającym ekspedientka nie mogła znaleźć 2 rodzaju kroju kurtki softshelowej na sklepie. Dotarła do niej po jakimś czasie po czym na pytanie o membranę, posiłkowała sie metką przyczepiona do kurtki. Chłodna rozmowa z ekspedientką wywarła negatywne wrzenie. Sprawiała wrażenie nie przykładającej wagi do obsługi klienta. Wybór w sklepie dosyć ubogi. Brak sprzętu wspinaczkowego. Mały wybór śpiworów syntetycznych o lepszych parametrach. Ceny zawyżone w stosunku do jakości produktów. Dobra jakość kurtek. Stosunkowo dobry wybór butów do początkowych wypraw górskich. Porządek w sklepie i na półkach. Byłem sam w sklepie.

Odwiedzałeś ostatnio Hi Mountain?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Adidas

(4.87 )

Bergson

(4.50 )

Campus

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem