AGRO AS

( 4.50 )

Opinie (48)

Zwykle chwalę tę stację paliw zarówno za ceny jak i za

Zwykle chwalę tę stację paliw zarówno za ceny jak i za profesjonalizm obsługi. Jednak dzień 15 marca pozostawił we mnie niedosyt i trochę mieszanych uczuć. Dzień był z mroźnymi podmuchami wiatru i pewnie dlatego pracownicy woleli ”grzać” się w ciepłym sklepiku/kasie niż pomagać przy tankowaniu. Rad nie rad sama zatankowałam trochę paliwa potem udałam się aby zapłacić i tu kolejna niespodzianka – zawsze było 10 groszy rabatu a w tym dniu tylko 7 groszy mi naliczono. Chyba panoszyć zaczyna się ta stacja, jako jedyna w okolicy ”obrasta w pióra”- siłą okoliczności jest najtańsza i najdroższa jednocześnie, jest jedyna. Kiedyś był jeszcze Orlen ale zlikwidowano i tym samym konkurencja znikła, niestety.

Zasadnicze tankowanie staram się robić na Orlenie

Zasadnicze tankowanie staram się robić na Orlenie, niestety nie ma go w naszym miasteczku, więc małe do-tankowania robię na dostępnych stacjach paliw. Ta, onegdaj, uchodziła za najtańszą w okolicy i fajnych rabatów udzielali, teraz to już przeszłość. Aktualnie tylko coś do-tankowuję sobie tutaj. W dniu 25 VIII wlałam do baku kilka litrów, zrobiłam to sama, zapłaciłam w małym budynku kasie, będącym też a’la sklepem. Obsługa grzeczna i miła, rabatu brak. Obejście zadbane, jest małą częścią większej firmy Agro As, która ma także tę niewielką stację paliw.

Gdy tylko ustawiłam się przy właściwym dystrybutorze z

Gdy tylko ustawiłam się przy właściwym dystrybutorze z małego sklepu/kasy wyszedł jeden pracownik i zajął się tankowaniem samochodu, zgodnie z moim oczekiwaniem. Jedyne co musiałam zrobić to uiszczenie należnej kwoty, co uczyniłam u innego pracownika, który udzielił mi nawet rabatu. Profesjonalna obsługa, sympatyczna atmosfera, ład i porządek w części Agro As-u, przeznaczonej na stację paliw.

Nie jestem zbyt częstym klientem tej stacji paliw w

Nie jestem zbyt częstym klientem tej stacji paliw w ostatnim czasie, ale w dniu 5 marca podjechałam aby zatankować, zanim wysiadłam z samochodu pracownik już stał przy moim aucie, gotowy by wlać paliwo. Obsługa była profesjonalna, odbyła się w miłej atmosferze, pracownicy sklepu/kasy (kobieta i mężczyzna) grzeczni i przyjaźni, atmosfera, ogólnie sympatyczna. Ilość zaopatrzenia dostosowana do możliwości lokalu (np. płyny samochodowe, papierosy, napoje), ład i estetyka dookoła.

Nie mam zwyczaju zatrzymywać się na gest ręki

Nie mam zwyczaju zatrzymywać się na gest ręki, jednak tym razem był to znajomy więc odstąpiłam od tego zwyczaju. Okazało się że zabrakło mu paliwa i była konieczność podwiezienia go do najbliższego CPN-u, aby do butelek kupił sobie trochę. Najbliższą stacją paliw był Agro As, tu okazało się, że cena ON była prawie rewelacyjna 5,21 zł/l, najniższa jaką dotąd (od dość dawna) spotkałam, nie pogardziłam też sobie do-tankowałam, właściwie znajomy to zrobił. Kiedyś często tu tankowałam. W małym sklepiku/kasie młody mężczyzna-pracownik, dość sympatyczny i miły, obsłużył grzecznie. Na trzy dystrybutory, 2 były benzynowe, teren był uporządkowany i oświetlony bo była już pora zmroku.

Trzeba było samochód dotankować

Trzeba było samochód dotankować, więc trzeba było udać się na stację paliw, więc przyjechałam 15 maja, kolejki nie było, sama się obsłużyłam, dookoła czysto było. W małym budyneczku sklepiku/kasie miła dziewczyna płatność przyjęła, najpierw spytała czy zapłata gotówką czy kartą, za płatność gotówką 7 groszy zniżki. Kiedyś lepsze rabaty mieli ale też konkurencja była (istniała jeszcze stacja Orlenu), teraz głównie oni ceny dyktują więc ile by paliwo nie kosztowało i tak trzeba zatankować.

Kiedyś chwaliłam tą stację paliw ale od czasu gdy w

Kiedyś chwaliłam tą stację paliw ale od czasu gdy w miasteczku zniknęła konkurencja (zamknięto stację Orlenu) wycwanili się z cenami (poszły w górę) i promocjami (już nie ma 10 groszy obniżki). W efekcie przyjeżdżam tu tylko aby małą ilość dotankować a główne tankowania robię w innych miastach. Po raz kolejny pracownicy żarty uprawiali w sklepie/kasie i nikt nawet nie fatygował się aby pomóc przy tankowaniu jak to kiedyś bywało. Takie podejście (w moim odczuciu) – cieszcie się ludzie, że paliwo macie i tak tu wrócicie. Porządek wkoło był bez zarzutów, w czasie płatności atmosfera przyjazna – grzeczny, uśmiechnięty pracownik z pełną kulturą postawy handlowej ale to za mało aby wysoko ich ocenić, tak na OK za istnienie.

Tylko dotankować samochód przyjechałam bo następny dzień

Tylko dotankować samochód przyjechałam bo następny dzień był daleko wyjazdowy, wcześnie jeszcze przed świtem. Na dworze zimno i mroźnawo chociaż był to pierwszy dzień kalendarzowej wiosny (21 marzec), w sklepie/kasie trzech pracowników w najlepsze zabawiało się radosnymi rozmowami i żaden nie fatygował się do pomocy przy tankowaniu, nie to nie, sama też dałam sobie radę. Przy płatności gotówką rabat okazał się nie 10 groszy jak to bywało lecz już tylko 7. Brak w okolicy konkurencji daje się odczuć bo cena paliwa też podskoczyła o 2 grosze. Pracownicy byli mili i życzliwi, radością tryskali, teren stacji był uporządkowany ale co z tego. W dodatku paragonu też mi nie dali.

Odwiedzałeś ostatnio AGRO AS?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Auchan

(2.75 )

BLISKA

(3.74 )

BP Stacje Paliw

(4.17 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING APTEK z najlepszą jakością obsługi!

W której aptece w Twojej okolicy spotkasz się z wysoką jakością obsługi? Gdzie znajdziesz duży wybór produktów oraz sympatyczny i wykwalifikowany personel?Zanim wybierzesz się po leki czy supelemty diety, sprawdź nasz ranking najlepiej ocenianych aptek na portalu jakoscobslugi.pl!Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

NAJLEPSZA DROGERIA TO....sprawdź najwyżej oceniane drogerie!

Hebe, Rossmann, a może Super-Pharm? Sprawdź, która sieć drogerii jest najlepiej oceniana przez użytkowników portalu jakoscobslugi.pl i dowiedz się, gdzie spotkasz najwyższą jakość obsługi. Zgadzasz się z tym rankingiem czy może uważasz, że niektóre firmy powinny zamienić się miejscami? Dodaj opinie i oceń drogerie, w których robisz zakupy! DODAJ OPINIĘ

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem