Bravo Girl

( 4.50 )

Opinie (2)

Moja obserwacja dotyczy czasopisma dla młodzieży Bravo

Moja obserwacja dotyczy czasopisma dla młodzieży Bravo Girl. Jest to pismo w którym młodzież znajdzie wiele najświeższych informacji z życia gwiazd. Jest tam wiele testów oraz porad dla nastolatków. Zdjęcia są bardzo ładne i jest ich dużo. Do każdego wydanie dołożony jest ciekawy i praktyczny prezent oraz plakaty gwiazd.

Bravo Girl to gzeta od kąd pamiętam jest wydawana

Bravo Girl to gzeta od kąd pamiętam jest wydawana. Wydawana jest co mesiąc. Gazeta jest poświęcona młodym dziewczynom, w wieku gimnazjalnym. Gazet a jest wydana na kolorowym papierze i posiada dużo obrazek. W gazecie co misiąc ukazuje się chistoryjka w formie komiksu. Można dzieki tej gazecie dowiedziec sie plotki z zycia gwiazd i artykuły o urodzie.

Odwiedzałeś ostatnio Bravo Girl?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Businessman

(4.50 )

Dziennik Polska Europa Świat

(4.50 )

Forbes

(4.00 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem