Bravo Girl

( 4.50 )

Opinie (2)

Moja obserwacja dotyczy czasopisma dla młodzieży Bravo

Moja obserwacja dotyczy czasopisma dla młodzieży Bravo Girl. Jest to pismo w którym młodzież znajdzie wiele najświeższych informacji z życia gwiazd. Jest tam wiele testów oraz porad dla nastolatków. Zdjęcia są bardzo ładne i jest ich dużo. Do każdego wydanie dołożony jest ciekawy i praktyczny prezent oraz plakaty gwiazd.

Bravo Girl to gzeta od kąd pamiętam jest wydawana

Bravo Girl to gzeta od kąd pamiętam jest wydawana. Wydawana jest co mesiąc. Gazeta jest poświęcona młodym dziewczynom, w wieku gimnazjalnym. Gazet a jest wydana na kolorowym papierze i posiada dużo obrazek. W gazecie co misiąc ukazuje się chistoryjka w formie komiksu. Można dzieki tej gazecie dowiedziec sie plotki z zycia gwiazd i artykuły o urodzie.

Odwiedzałeś ostatnio Bravo Girl?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Businessman

(4.50 )

Dziennik Polska Europa Świat

(4.50 )

Forbes

(4.00 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING APTEK z najlepszą jakością obsługi!

W której aptece w Twojej okolicy spotkasz się z wysoką jakością obsługi? Gdzie znajdziesz duży wybór produktów oraz sympatyczny i wykwalifikowany personel?Zanim wybierzesz się po leki czy supelemty diety, sprawdź nasz ranking najlepiej ocenianych aptek na portalu jakoscobslugi.pl!Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

NAJLEPSZA DROGERIA TO....sprawdź najwyżej oceniane drogerie!

Hebe, Rossmann, a może Super-Pharm? Sprawdź, która sieć drogerii jest najlepiej oceniana przez użytkowników portalu jakoscobslugi.pl i dowiedz się, gdzie spotkasz najwyższą jakość obsługi. Zgadzasz się z tym rankingiem czy może uważasz, że niektóre firmy powinny zamienić się miejscami? Dodaj opinie i oceń drogerie, w których robisz zakupy! DODAJ OPINIĘ

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem