Alfa Agencja Ubezpieczeniowa

( 5.00 )

Opinie (1)

Wczoraj poszłam do agencji ubezpieczeniowej w celu

Wczoraj poszłam do agencji ubezpieczeniowej w celu sprawdzenia ofert różnych firm. Byłam mile zaskoczona podejściem konsultantki do klienta. Była bardzo miła i kompetentna. Przedstawiła mi różne oferty z uwzględnieniem moich potrzeb. Starała się dobrać najkorzystniejszą ofertę (wzięła pod uwagę zarówno cenę, jak i opcje oferty). Na moją prośbę sprawdziła również ofertę konkretnej firmy, o którą prosiłam, pomimo, że z kalkulatorem tej firmy miała do czynienia po raz pierwszy. Przy drobnych niepowodzeniach nie poddała się, nie była zniechęcona. Wykazała się dużą kulturą osobistą i rzetelnością w prezentowaniu oferty. W samej agencji panuje dość luźna, ale przyjazna atmosfera. Wnętrze agencji jest czyste. Obsługa sprawna. Dobry dojazd komunikacją miejską.

Odwiedzałeś ostatnio Alfa Agencja Ubezpieczeniowa?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Allianz

(3.78 )

Avus Polska

(0.50 )

AXA

(3.74 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem