Afromagia

( 4.00 )

Opinie (1)

Salon fryzjerski znajduje się przy jednej z bocznych ulic w

Salon fryzjerski znajduje się przy jednej z bocznych ulic w centrum miasta. Brak szyldu, który pozwoliłby zlokalizować salon z oddali. Wejście po schodkach, niedostosowane dla osób z niepełnosprawnością ruchową. Wnętrze w ciepłych kolorach, eleganckie. Czystość zachowana. Personel bardzo miły. Zarówno fryzjerzy jak również młody mężczyzna witający wchodzących klientów. Fryzjerzy sympatyczni i kompetentni. Pan Roman podchodzi do klienta z dużą cierpliowścią. Swoją pracę wykonuje rzetelnie. Uwaga dot. p. Romana - przesiąknięte zapachem tytoniu dłonie. Duży plus dla p. Romana należy się za wyczucie klienta, jego natury, gustu i oczekiwań co do własnej osoby. Bardzo cenne rady dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta, czyli (w moim przypadku) czym i jak dbać o włosy, aby osiągnąć zamierzony efekt poświęcając możliwie jak najmniej czasu. Ceny większe w porównaniu do konkurencji - 230 zł. za cieniowanie włosów długich plus jeden kolor. Czas wykonania usługi to 2 godz. i 20 minut. Efekt końcowy zadowalający, ale nie zachwycający. Cięcie zwyczajne. Kolor inny od zamierzonego. Duży minus za pofarbowanie skóry!!! Podsumowując - pomimo bardzo sympatycznej atmosfery w salonie więcej do niego nie wrócę i nie polecam innym, gdyż efekt końcowy jest inny od zamierzonego i niewybaczalny bubel w postaci zafarbowanej skóry głowy.

Odwiedzałeś ostatnio Afromagia?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Broadway

(0.50 )

Carlo Biani

(5.00 )

Denique

(2.85 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem