Auto Track

( 4.00 )

Opinie (1)

Przy zjeździe na Mrozów trudno przeoczyć tę stację

Przy zjeździe na Mrozów trudno przeoczyć tę stację. Zwracają uwagę charakterystyczne dystrybutory, pamiętające zapewne ostatnie 20lecie. Obsługa miła i sprawna. po wyjściu z samochodu zostało mi zaproponowane od razu zatankowanie. Podałem ilość paliwa jaką chce kupić i poszedłem do sklepu. Towary w sklepie dobrze wyeksponowane. W środku czysto i przyjemnie. Kasje odczekał aż kolega zatankuje i przyjął ode mnie pieniądze. Pan raczej mało komunikatywny, Sprawiał wrażenie nieobecnego. poza tym wszystko w jak najlepszym porządku.

Odwiedzałeś ostatnio Auto Track?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Auchan

(2.75 )

BLISKA

(3.72 )

BP Stacje Paliw

(4.16 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem