Apatyt

( 5.00 )

Opinie (1)

Dzisiaj wraz z żoną byłem na zakupach w sklepie jubilerskim

Dzisiaj wraz z żoną byłem na zakupach w sklepie jubilerskim "Apatyt" w celu kupna prezentu na chrzciny. Chcieliśmy kupić coś z biżuterii ale zastanawialiśmy się co. Panu, który nas obsługiwał podaliśmy kwotę w której chcielibyśmy się zmieścić. Pan zaproponował nam łańcuszek z medalikiem lub kolczyki. Zdecydowaliśmy się na kolczyki. Ekspedient zestawił nam kilka kompletów mieszczących się w kwocie, która nas ograniczała. Zdecydowaliśmy się na jeden z nich i nawet Pan obniżył nam cenę. Z obsługi w tym sklepie byliśmy bardzo zadowoleni. Pan nam bardzo dobrze doradził stosując się do naszych wymagań.

Odwiedzałeś ostatnio Apatyt?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Apart

(1.84 )

Swarovski

(5.00 )

W. Kruk

(2.26 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem