C&A

( 4.01 )

Opinie (1974)

Świetna obsługa

Przychodząc do tego sklepu zawsze czuje że Panie pracujące tam mi pomogą, są bardzo miłe , znają doskonale gdzie leży towar na sklepie dzieki temu bardzo szybko mnie obslużą ,ceny mają bardzo dobre . W sklepie zazwyczaj jest czysto.

Zawsze może być lepiej.

Dobra lokalizacja. Przy przystankach tramwajowych w centrum miasta. Sklep dosyć duży z podziałem na działy damski, męski i dla dzieci. Każdy na innym piętrze. Jednak tu pojawia się pierwszy minus. Na pietra możemy wjechać schodami, ale brakuje schodów w dół. I teraz chcąc kupić rzeczy z różnych działów trzeba robić zakupy od dołu, poniważ jeśli chcielibyśmy wrócić z piętra 2 na parter trzeba wyjść ze sklepu. Drugi minus to obsługa na 1 i 2 piętrze często brakuje pracownika, który mógłby służyć pomocą.

Bardzo dobrze.

Fajne gatunkowo ubrania

Świetnie.

Obsługa na dobrym poziomie, miło się robi zakupy

Odwiedzałeś ostatnio C&A?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

4YOU

(4.45 )

Bugatti

(5.00 )

BYTOM

(3.83 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem