Agat

( 4.50 )

Opinie (1)

Sklep położony w centrum miasta więc jeśli szukam

Sklep położony w centrum miasta więc jeśli szukam zegarmistrza o właśnie tam się udaję. Potrzebowałem nietypowych małych, płaskich baterii do zabawki. Podszedłem do ekspedientki, przywitała mnie a następnie pokazała mi dostępne baterie. Mieli te, które chciałem w cenie 4zł za sztukę a ja potrzebowałem ich 3 sztuki. Pani zaoferował mi rabat i ostatecznie otrzymałem wszystkie za 10zł. Zadowolony z miłej obsługi i obniżki cenowej opuściłem sklep. Dodam, że sporo zegarków jest na stanie sklepu a czystość zachowana jest na najwyższym poziomie. Ceny konkurencyjne i nie należą do najwyższych. warto się targować :))

Odwiedzałeś ostatnio Agat?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Atlantika

(5.00 )

Just Time

(4.50 )

SWATCH

(3.00 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem