AIM

( 4.83 )

Opinie (3)

Podczas zakupów w centrum handlowego Fala postanowiłam

Podczas zakupów w centrum handlowego Fala postanowiłam odwiedzić sklep o nazwie AIM. Jest to sklep z odzieżą dla dzieci i młodziezy. Spodobały mi się spodenki dla chrześniaka jednak to była ostatnia para, której rozmiar nie pasował na jego wiek. Obsługa w sklpie chciła mi pomóc i starała się poszukac podobny model.

Weszłam do sklepu o nazwie AIM

Weszłam do sklepu o nazwie AIM, który znajduje sie w centrum handlowym Fala. Jest to sklep dla dzieci młodziezy. W sklpie tym można kupić ubrania i dodataki dla najmłodszych i tych starsych dzieci. W sklpie jest spoty wybór dresików czy bluz. Szukałam dresik dla chłopca 5 letniego i przy pomocy pani ekspedientki znalazłyśmy. Dresik był w średniej cenie.

W centrim handlowym Fala wybrałam się do sklepu o nazwie

W centrim handlowym Fala wybrałam się do sklepu o nazwie AIM. Jest to sklep z odzieżą dla młodzieży. Weszlam do slepu z ciekawości, ponieważ perzychodząc koło sklepu zwróciłam uwagę na wyeksponowane ubrania. Odzież była kolorowa i bardzo ładna. Sklep posiada ubrania dla dziewczyn i chlopców. Sklep duży i czysty. Ceny były atrakcyjne. W sklepie pani ekspedientka zapytałą czy może pomóc mi w czymś. Była miła.

Odwiedzałeś ostatnio AIM?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

5.10.15

(3.61 )

Bartek

(3.90 )

Coccodrillo

(4.23 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem