Atlantic

( 0.61 )

Opinie (19)

Ostrzegam przed pracownikiem kina Atlantic panem Arturem

Ostrzegam przed pracownikiem kina Atlantic panem Arturem Wolskim. Z jego strony spotkała mnie wielka przykrość. Godzina seansu filmowego nie zgadzała się z terminem podanym w gazecie " Co jest grane ". Chodzi o film " Ostatni rodzice", który 05.10.2016r. w środę miał według gazety zacząć się o 10 30, a rozpoczął się wcześniej. Oczekiwałam ze strony pracownika kina sprostowania a, tymczasem usłyszałam, że powinnam siedzieć w domu i że nie jest moim mężem, aby mi się tłumaczyć. Pracownik za nic w świecie nie chciał podać swego nazwiska i straszył mnie policją oraz rzekomym wysokim stanowiskiem jakie piastuje. Świadkami tego zdarzenia byli inni kolejkowicze czekający na ten seans oraz Pani Magdalena Cieplińska próbująca ratować sytuację, ale zastraszona przez swojego kolegę. Ustaliłam, że anonimowy Pan jest animatorem kultury. Żałosne jest to, że kino z taką tradycją jak Atlantic zatrudnia ludzi, którzy nic z kultura nie mają wspólnego. Ewa Karpińska

Bardzo fajne kameralne kino

Bardzo fajne kameralne kino, w samym centrum, wszędzie blisko. Polecam.

obługa bardzo nieuprzeja długi czas oczekiwania na obsługę

obługa bardzo nieuprzeja długi czas oczekiwania na obsługę, Brudne lady oraz szyby w barze. Ogólnie nie polecam

Obsługa bardzo miła

Obsługa bardzo miła. W sumie przy wejsciu do kina zapraszaja do okienka. Obsługa profesjonalna szybka i na najwyższym poziomie. Miła obsługa pod każdym względem. Kino polecam w 100% zarówno za klimat jak i obsługę.

We wtorek 27

We wtorek 27.11.2012 wybrałam się do kina z moim chłopakiem na film pt. Zmierzch. Wybraliśmy wtorek, ponieważ kino ma całkiem atrakcyjne ceny biletów dla studentów, w ciągu tygodnia(15zł). Muszę przyznać, że kino ma bardzo przyjazną atmosferę, jest kameralnie i przytulnie. Obsługa przy kasach uprzejma i schludnie ubrana. Również bardzo sympatyczny Pan przy odprawie biletów, który zabawiał żarcikami. Zaskoczyły mnie w kinie kosze na śmieci, których otwieranie odbywało się bezdotykowo, wystarczyło jedynie zbliżyć dłoń, a kosz sam się otwierał. Jedyną rzeczą, która spowodowała moje rozczarowanie to toalety. Część pomieszczeń, gdzie znajdowały się umywalki, była dosyć czysta, jednak same kabiny toaletowe nie za bardzo. Pourywane wieszaki na drzwiach, przez co nie było gdzie zawiesić torby i musiałam ją postawić na brudnej podłodze. Pomimo tego, kino uważam za lepsze w Warszawie, ze względu na swoją dogodną lokalizację w centrum, kameralną atmosferę i miłą obsługę.

Mam sentyment do kina Atlantic

Mam sentyment do kina Atlantic, było to moje pierwsze ulubione i często odwiedzane kino w Warszawie, od najmłodszych lat. Lokalizacja jest świetna - w samym sercu miasta, skad łatwo przejść po seansie do którejś z dobrych knajpek i spędzić dalszą część wieczoru z przyjaciółmi. Repertuar jest zawsze na czasie, mozna też zobaczyć niszowe filmy, niedostępne w multipleksach. Ceny biletów wciąż o kilka złotych niższe, niż gdzie indziej, częste imprezy kulturalne i przeglądy filmowe. Kino jest przyjemne, lubię jego wnętrza, a obsługa miła i sprawna.

Wybrałam się do kina Atlantic na film O północy w Paryżu

Wybrałam się do kina Atlantic na film "O północy w Paryżu". Wraz z chłopakiem skorzystaliśmy ze zniżki z kalendarza studenckiego, dzięki której płaciliśmy za nowość 13, a nie 16 złotych, jak za zwykły studencki. Wcześniej chcieliśmy dokonać rezerwacji, jednak strona nie umożliwiała wybrania odpowiedniej opcji biletów. Zaznaczyliśmy te za 16 złotych, żeby mieć pewność wybrania dobrych miejsc. Pozytywnie zaskoczyła nas pani przy kasie, która nie tylko bez problemu uwzględniła nasza zniżkę z kalendarza, ale również bardzo spokojnie wytłumaczyła, że najpierw muszę powiedzieć jej na jaki film chcemy się wybrać, a dopiero później będzie mogła jeszcze raz pokazać jakie miejsca są wolne, a jakie nie. Następnie panowie przy wejściu poinformowali nas gdzie znajduje się sala i że trzeba poczekać chwilkę, gdyż poprzedni seans jeszcze się nie skończył. Minus był taki, że chwila trwała ponad 20 minut i w rezultacie weszliśmy z 7-8 minutowym opóźnieniem. Za to sala po poprzednim seansie nie była zaśmiecona jak często w innych kinach.

Premiery kinowe i regularny repertuar za 15 PLN w centrum

Premiery kinowe i regularny repertuar za 15 PLN w centrum Warszawy w tygodniu i w weekendy? To mozliwe z KARTĄ KINOWĄ ATLANTIC. Polecam to kino za pomysł tańszych biletów - dzięki jednorazowemu zakupowi karty (za 10 pln), można kupować taniej wszystkie bilety, częste zakupy biletów sa nagradzane 1 gratisowym po przekroczeniu ustalonej regulaminem liczby biletów (chyba przy 20 szt 1 bilet gratis). Dodatkowo z kartą kupić można taniej zakąski w snack shopie. Karta obowiązuje już dobrych kilka lat i można zaobsewować trend, iż wiele młodych osób korzysta z oferty znizek. Dużym plusem jest połozenie kina przy głównym deptaku w Warszawie.

Wchodząc do kina bilety miałem już ze sobą

Wchodząc do kina bilety miałem już ze sobą, ponieważ robiłem rezerwację i musiałem odebrać je odpowiednio wcześniej. Z odbiorem nie było żadnego problemu, pracownik po nazwisku rezerwację bez problemu odnalazł w systemie i po uiszczeniu należności wydrukował odpowiednie bilety. Przy wejściu na hol kina na stołeczku siedział Pan, który sprawdzał na jaki seans jest bilet, odrywał jego część i informował gdzie znajduje się sala. Na miejscu byliśmy ok 10 minut przed projekcją i niestety trzeba jeszcze było czekać przed drzwiami na zakończenie poprzedniego filmu. W tym kinie wyjątkowo często takie sytuacje mają miejsce, że seanse prawie na siebie nachodzą. Kiedy już udało się wejść udaliśmy się w stronę swoich miejsc i o ile rząd udało się znaleźć bez problemu to z miejscami było już gorzej, ponieważ nr na siedzeniach były praktycznie niewidoczne i miejsca trzeba było odliczać. Seans oczywiście poprzedzony był dosyć licznymi zwiasunami, ale to akurat nie dziwi. Co do samego kina i miejsc to było czysto, ze względu na mój wzrost miałem trochę mało miejsca na nogi. Przy siedzeniach brakuje też uchwytów na napoje. Po zakończeniu odwiedziłem też kinową toaletę, było w niej czysto, tylko niestety kolejki. Jedna toaleta przypada na 2 sale kinowe i w piatkowy wieczór jest to trochę za mało.

Poszedłem z żoną do kina

Poszedłem z żoną do kina. Pani obsługująca nas w kasie i pracownicy sprawdzający bilety byli uprzejmi. W męskiej toalecie jest bardzo nieprzyjemny zapach i nadal nie działa jedna z mydelniczek. W całym kinie jest bardzo czysto. W sali kinowej przed rozpoczęciem seansu panuje zbytnia ciemność – trudno znaleźć swoje miejsce (numery rzędów są dobrze podświetlone). Fotele są bardzo wygodne, ale za mało jest miejsca na nogi.

Poszedłem z żoną do kina

Poszedłem z żoną do kina. Pani obsługująca nas w kasie i pracownicy sprawdzający bilety byli uprzejmi. W męskiej toalecie jest bardzo nieprzyjemny zapach i nie działa jedna z mydelniczek. W całym kinie jest bardzo czysto. Fotele są bardzo wygodne, ale za mało jest miejsca na nogi.

Odwiedzałeś ostatnio Atlantic?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Cinema City

(3.67 )

Helios

(3.64 )

Multikino

(4.19 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem