Polaris Chałupy

( 0.50 )

Opinie (4)

OK

OK. wygląd od lat nie ulega zmianie ... niestety, brak ładu i organizacji widać gołym okiem :(. Na minus: wygląd miejsca obsługi. Na plus: oferta i cena.

Klimatyczne miejsce! Mnóstwo wspaniałych ludzi

Klimatyczne miejsce! Mnóstwo wspaniałych ludzi. Obsługa przyjazna i chętna do pomocy. Co prawda przy wyjeździe Pan portier próbował nas po raz drugi skasować za parking 20zł, ale po dłuższych wyjaśnieniach udało się wyjechać. Pilnujcie aby otrzymać paragon za parking- bo kasują przy wjeździe!!!A nie zawsze wydaja pokwitowanie. Ale POLECAMY KAŻDEMU

Odwiedzałeś ostatnio Polaris Chałupy?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Oaza

(4.00 )

Proxial

(0.50 )

Bachus

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem