AGA

( 5.00 )

Opinie (2)

Bardzo profesjonalne podejście do klienta

Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Wiele klientek poleca sobie na wzajem. Ja osobiście korzystam z usług P. Agnieszki nieprzerwanie od 9 lat. To młoda bardzo zdolna i staranna fryzjerka. Również P.Kasia jest doskonałą fryzjerką. Salon czynny w szerokim zakresie godzin. Rewelacyjne fryzury ślubne. Środki do pielęgnacji włosów markowe , bardzo dobrej jakości. Ceny powiedziałabym umiarkowane lub niskie - bardzo konkurencyjne a dla stałych klientów korzystne rabaty. Salon bardzo ładny i przestronny. Można skorzystać z solarium.A jeśli czas pozwala napić się pysznej kawy przygotowanej przez właścicielkę.

Odwiedzałeś ostatnio AGA?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Broadway

(0.50 )

Carlo Biani

(5.00 )

Denique

(2.85 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem