Ares Hurtownia

( 4.00 )

Opinie (3)

Jedna z lepszych hutrowni z artykułami dla dzieci

Jedna z lepszych hutrowni z artykułami dla dzieci.Gdy kompletowałam wyprawkę dla jeszcze nienarodzonej córci mojej siostry znalazłam tam wszystko co było potrzebne. Najlepszy sklep w rozsądnych cenach ! Tam znajdę wszystko : łóżeczko , ubranka , butelki , zabawki i wiele wiele innych i to za tak niewielką cenę. Mają ogromny wręcz wybór akcesoriów dla małych dzieci.Obsługa bardzo miła. Często robię tam zakupy , gdy mam do kupienia coś więszkszego i wiem,że cena mnie nie zdziwi, a obsługa umie doradzić to co najlepsze.

Odwiedzałeś ostatnio Ares Hurtownia?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

5.10.15

(3.61 )

Bartek

(3.90 )

Coccodrillo

(4.14 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem