1,2,3

( 0.58 )

Opinie (3)

Stację paliw 1

Stację paliw 1,2,3 odwiedzam rzadko, bo wolę inne, sieciowe stacje paliw. Na tej, czas jakby się zatrzymał. Jakoś tak blado, szaro, nijako, ale za to nigdy nie ma tu kolejek do dystrybutorów. Ceny paliw są troszeczkę nizsze niż gdzie indziej w mieście. Obsługa jednak leniwa, mało uprzerzejma. Teren nie zawsze posprzątany. Brakuje jednorazowych rękawic, czy papieru do wytracia rąk po tankowaniu. Widocznie pracownikom obsługi nie zalezy na klientach, co widać za każdym razem, kiedy przyjdzie mi tu zatankować.

Odwiedzałeś ostatnio 1,2,3?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Auchan

(2.75 )

BLISKA

(3.72 )

BP Stacje Paliw

(4.16 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem