Adaś

( 4.00 )

Opinie (1)

Przed sklepem znajduje się mały parking

Przed sklepem znajduje się mały parking. Nie było na nim wolnych miejsc postojowych. Sklep jest dobrze oznakowany i łatwo do niego trafić. Witryny sklepu były czyste, jednak ich ekspozycja była mało ciekawa. Wewnątrz sklepu było czysto. Przejścia dla klientów były wąskie. Asortyment był szeroki. Można zakupić w tym sklepie wszystko począwszy od bezpieczników, a na telewizorach i pralkach kończąc. Personel sklepu ubrany był stosownie. Obsługujący mnie ekspedient był dobrze zorientowany w sprawach rozbudowy sieci elektrycznej.

Odwiedzałeś ostatnio Adaś?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Avans.pl

(3.34 )

DOMAR

(2.00 )

Domex

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem