Ams-puchary

( 5.00 )

Opinie (1)

Na ulicy Rejtana znajduje się mały sklepik z pucharami

Na ulicy Rejtana znajduje się mały sklepik z pucharami, znaczkami, medalami i z wieloma różnymi produktami. Firma ta nazywa się ams-puchary i posiada w swoim asortymencie wiele akcesoriów dla sportowców, na różnego rodzaju konkursy. Czas trwania zamówienia może trwać nawet kilka godzin, ponieważ pracują tam doświadczone osoby i bardzo dbają o klienta. Pracuje tam młode małżeństwo, które jest bardzo uprzejme dla klientów, doradzają, dają spore rabaty co tym samym zachęcają klientów. Zamówiłem sobie statuetkę na rocznicę ślubu dla rodziców.Doradzili mi jaka bardziej pasuje, oczywiście dostałem rabat. Ponieważ było to grawerowanie w krysztale czekałem tylko pół dnia. Zachęcam!

Odwiedzałeś ostatnio Ams-puchary?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Vitamin Shop

(3.92 )

Tatar

(5.00 )

Elite Sport Food

(4.00 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem